Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök egy csajnak, nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök egy csajnak, nekem viszont a legjobb barátnője tetszik, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Titokba találkoztam párszor a legjobb barátnőjével, akinek tudom hogy nagyon szimpatikus vagyok, viszont árulónak érzi magát... Nem valószínű hogy így lenne esélyem, mert kitart a barátnője mellett... Mit tegyek? Illetve ő mit tegyen, hogy a barátnője elfogadja hogy nekünk lenne esélyünk egymásnál, hogy boldogok legyünk?

2013. aug. 2. 00:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
Attól függ mien barátnők. Szerintem nem fog működni mert nekünk lányoknak az az elve hogy egy fiú nem állhat a barátnők közé.....
2013. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem állhat ez tény, de attól lehetnének barátnők továbbra is, hogy én vele összejönnék, és mennénk együtt bulizni
2013. aug. 2. 00:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nem értem ezt a marhaságokat, nem mindegy, hogy bejössz a csajnak és akkor mi van, Neked nem jön be, hanem egy másik, aki történetesen a csaj barátnője

meg kell magyarázni, nem ő dönt, hanem TE

ez eddig is így volt, eztán is, ez logikus, hiszen kinéz valaki v, tetszel neki, az nem jelent semmit sem

2013. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ez igaz, de én le is sz*rom azt a csajt... viszont a legjobb barátnőjét nem, aki nem akarja h tönkremenjen a barátságuk... nagyon macerás...
2013. aug. 2. 00:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor megy tönkre a barátságuk, ha az a lány szerelmes beléd, ha csak tetszel, akkor max pár apró anyázás lesz köztük.
2013. aug. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Úúú ... Én is voltam ilyen helyzetben. Én a „nemlesz*rt” barátnő voltam. Az én szemszögemből nézve ez egy nagyon nehéz helyzet volt, sokáig küszködtünk vele. A barátnőm meg még pluszba folyton a srácról beszélt, én meg már alig bírtam. A fiúval többszöt is találkozgattam, egyik alkalommal pedig lefeküdtünk, és akkor meg már vegső elkeseredésben minden mondegy alapon elmondtam a barátnőmnek, aki persze úgy reagált le, h én vagyok a világ legszemetebb alakja. Akkor 18 voltam. Nem bántam meg amit tettem, mert ha igaz barátnő lett volna, nem így reagál. Azóta már 21 vagyok, és még mindig együtt vagyunk, és nagyon boldog vagyok :)

És ebben a helyzetben nem lehet kizáró ok a kapcsolatotokra, az h barátnők. Meg kell vele értetni, h nem szereted és kész! A másik lánnyal meg azt, hogy ha a barátnője, igazi barát lenne, akkor ezt az egészet teljesen normálisan kezelné.

Beszéljétek meg, hogy mi legyen. Sok sikert:!

2013. aug. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Úúú ... Én is voltam ilyen helyzetben. Én a „nemlesz*rt” barátnő voltam. Az én szemszögemből nézve ez egy nagyon nehéz helyzet volt, sokáig küszködtünk vele. A barátnőm meg még pluszba folyton a srácról beszélt, én meg már alig bírtam. A fiúval többszöt is találkozgattam, egyik alkalommal pedig lefeküdtünk, és akkor meg már vegső elkeseredésben minden mondegy alapon elmondtam a barátnőmnek, aki persze úgy reagált le, h én vagyok a világ legszemetebb alakja. Akkor 18 voltam. Nem bántam meg amit tettem, mert ha igaz barátnő lett volna, nem így reagál. Azóta már 21 vagyok, és még mindig együtt vagyunk, és nagyon boldog vagyok :)

És ebben a helyzetben nem lehet kizáró ok a kapcsolatotokra, az h barátnők. Meg kell vele értetni, h nem szereted és kész! A másik lánnyal meg azt, hogy ha a barátnője, igazi barát lenne, akkor ezt az egészet teljesen normálisan kezelné.

Beszéljétek meg, hogy mi legyen. Sok sikert!

2013. aug. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Bocsi, hogy kétszer kültem el, csak szaroskodik a rendszer xd
2013. aug. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
5.váloszoló: miért hogyan kellet volna reagálnia rá?ugorjon a nyakadba hogy ügyes voltál.....
2013. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, remélem jól alakulnak a dolgok, nagyon tetszik a lány...
2013. aug. 3. 01:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!