Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar, ha egy lánynak nincs fehér, szabályos fogsora?

Figyelt kérdés
Az egész osztálynak szép fehér szabályos fogsora van,nekem meg tök csúnya,s engem nagyon zavar.Egész nap moshatom,nem lesz fehér.Titeket mennyire zavar?
2013. aug. 2. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az attól függ milyen mellé a lány és hogy néz ki, ha nem rohadnak a fogai, nem zavar :P
2013. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
lényeg, hogy fehérek legyenek.
2013. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Én is pont úgy vagyok ezzel mint a kérdező.. Engem is nagyon zavar.
2013. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

lényeg, hogy fehérek legyenek?? pont a szabályosság a korrigálható. van, aki nem örököl fehér fogakat, és ha megpukkad, sem lesz semmi. bármivel mosom meg, fogpor, szódabikarbóna, nem változik a szín, mert nem az étkezés vagy a rossz dohányzás okozza ezt nálam.

ha a szád nem büdös, akkor nincs gáz. meg a kaja maradék. bár megnézem a fogakat, de ez nem döntő érv nálam, de ha valakinek büdös, vagy tényleg fekete, akkor hagyjon.

2013. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából hibátlanok,csak nem fehérek és mivel szabálytalanok,fogszabim is lesz kb 2 hónap múlva.
2013. aug. 2. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy csomó lányt ismerek, akinek fogszabályzója van, de ha elég szép a lány, akkor észre se veszem :)
2013. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!