Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez egy lány aki megosztj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez egy lány aki megosztja velem minden intim dolgát és azt mondja én vagyok a legjobb fiú barátja amikor több mint 450 km-re lakik és a netről ismertük meg egymást?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy te vagy a legjobb fiú barátja!
2013. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hogy te vagy a legjobb fiúbarátja
2013. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hogy te vagy a legjobb fiú barátja, nem kell ezenkívül mindenfélét beleképzelni.. Reálisan gondolkodj,
2013. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
barinője lettél.
2013. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És hogyha találkoznánk lenne más is ? (Ő is benne lenne)
2013. aug. 2. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha találkoznátok, akkor nem 450 km lenne köztetek, hanem csak 0,001 km.
2013. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jaaj istenem kérdező, akkor már miért nem úgy kérdezed, hogy tetszik neked xy,, mikor egyértelmű hogy emiatt,, de pont ezért mondtam hogy gondolkodj már reálisan, ebben nincs semmi, csak téged elkábít a lila köd


a legjobb barátja vagy azt ennyi, akivel sok mindenről dumál azt belefantáziálsz midnent,


És képzeld, nekem is van ilyen csaj ismerősöm, habár nem minden egyes intim dolgát osztja meg velem, de elég lazán beszél ilyesmikről és van köztünk,,m 10km, és már mozibvan is voltunk együtt! 2-esben, de nem, nem szerelmes belém.

2013. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne képzelj bele semmit. Hidd el jobb azneked ha nem jösztök össze még ha lenne rá esély akkor se. Nekem is volt egy ilyen pár hónapig minden megvolt. De aztán kitalálta, hogy a távolság miatt nem lehet semmi és összejött mással. Még most se vagyok túl a csjon. Ha még az elején vavy egyáltalán ne éld bele magad. Nem lesz jó vége csak ha lazán kezeled és játéknak fogod fel. Legyetek csak haverok.
2013. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Haver, olyan melyen a baratzonaban vagy, hogy mar nem is latszol ki belole:-D
2013. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!