Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a legjobb fiúbarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a legjobb fiúbarátomat. Szerintetek mit akar? L/18

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve,hogy tényleg legjobb barátok vagyunk és sokat bulizunk együtt meg sokat járunk egymáshoz beszélgetni, és közös programokra. De 1,5 hónapja nekem van egy fiú a képbe akiről ő is tud de nagyon ellenezi és azóta szinte sokat vitatkozunk és mindig bunkózik velem. És nem értem ezeket a hirtelen veszekedéseket meg bunkózásokat tőle mikor felhozom a srácot témának.

2013. jún. 21. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet beléd szeretett és nem mer lépni de azt meg nem akarja, hogy mással légy
2013. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert ő nem a legjobb barátod akar lenni, hanem a barátod.
2013. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
féltékeny lenne ?
2013. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jól érted. Nem tudom minek teszel fel ilyen kérdést.
2013. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18 éves vagy, és nem érted a reakcióit?
2013. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem két lehetőség áll fent:

1.vagy ő akar lenni a barátod,ami a legvalószínűbb

2.Féltékeny,mert a srác jobb mint ő,és fél,hogy ezután már nem fogsz vele annyit találkozni,mint azelőtt

Szerintem az első a legvalószínűbb :)

2013. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
biztos agyilag zokni vagyok, de kérlek nem lenne logikusabb tőle kérdeznéd meg egyenesen, addig is megy az idő, míg ide kiírod, miért nem lehet nyíltan beszélni, ha már annyit beszéltek, beszélj vele N
2013. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem feltétlenül akar a barátod lenni. Nekem van egy lánybarátom, akivel évek óta imádjuk egymást, és mindent megbeszélünk, kb sose volt h veszekedtünk, de volt h kavart egy sráccal az zavart. De nem az összes. És mindig meg volt rá az okom. Pl az egyikkel az volt a bajom h a nyilvános ellenségem, és engem alázott meg azzal h a legjobb bnom erre vele kavar. Abba is hagyta. De átlagosan, ha én is birom a srácot és nem az a páva füves nyomoronc fajta akkor egyaltalan nem zavar, sőt még ösztönzöm is. Úgyhogy nem kell rögtön arra gondolni h hú biztos szerelmes beléd, mert egyáltalán nem feltétlenül
2013. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!