Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiuknak bejönnek a kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuknak bejönnek a kezdeményező csajok?

Figyelt kérdés
Én ilyen típusú lány vagyok, ha nem közeledik felém ,pedig látom hogy akarna de gyáva, hát megyek én. Ez ciki vagy inkább vonzó?

2013. aug. 2. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a jövő nője.
2013. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én erről már kérdeztem egy fiú barátomat, és azt válaszolta, hogy ő örül az olyannak, meg tiszteli azt a lányt, aki kezdeményező..persze csak akkor, ha nem szórakozásból.
2013. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Wow, mert nem szégyenlek oda menni hozzá s csak mondani olyant h helo mizujs, meg elbeszélgetni vele , akármilyen témáról, s ha cseten is látom hogy fenn van csak úgy rá írok.
2013. aug. 2. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát hidd el, hogy a mai csajok többsége még mindig királylánynak képzeli magát akihez oda kell menni és ő maga semmit sem hajlandó tenni a saját boldogságáért. Szóval a te módszered elég haladó gondolkodásra utal, már amennyire egy nőnek lehet ilyenje.
2013. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, nem csinálnék hűjét magamból, hogy a másiknak másnap megmondom '' jaj bocs, nem akarok semmit tőled ''
2013. aug. 2. 22:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő embernek sokat segít egy kezdeményező csaj. Sőt nem is kell, hogy kezdeményezzen csak segítsen kicsit én például rühellem, ha egyfolytában mindig nekem kell hozni a témákat és sztorikat és harapófogóval kell kiszedni a lányból valamit. Kommunikáció, kétirányú dolog bakker! Még akitől nem akarok semmit az is képes kukán ülni és hát igenezni. Arról meg a farkam se fog neki dumálni hogy ki mit csinált a hétvégi buliban meg pletykálni marhaságokat. Ahh felhúztam magam és el is tértem a témától!
2013. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!