Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm eléggé meghízott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm eléggé meghízott, ez még egészséges súly?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptember óta, mióta elkezdte a fősulit, 55-ről 73 kilóra hízott. Nem beszéltünk vele erről, kinézetre számomra még örvendetes is a változás, de félek, hogy árt az egészségének, ha még hízik. 168 centihez ez még normális súly?
2013. aug. 3. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom de állítólag 68 lenne az ideális súly ehhez a mérethez! Amúgy meg én is több kiló vagyok mint a mennyinek látszok 166 cm-hez képest 15/L
2013. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom a kérdező csaja is több kiló mint amennyinek látszik, különben ezekkel a számokkal elég bojlertestű lenne.
2013. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
az nagyon sok, én is 168cm vagyok 56-58kg sztem kb ez a normális, de ha csak azt nézed h közel egy év alatt majdnem 20kg-t hízott az sem egészséges és ha tovább hízik?
2013. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csakis a forma számít, nem a kg.

(azért majdnem egy 20-as zsírban és nem edzéssel... Az szerintem sok.)

2013. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sok, én pl 174cm-hez vagyok 68kg.
2013. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

... BIZTOS, hogy csak az egészsége zavar, és tényleg nem érdekel a változás? Mert ez nekem nagyon sántít.

Ha valóban csak az egészsége miatt izgulsz, akkor ne izgulj. Az ő dolga.

2013. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Első kislány szerintem eltévedtél 168 centihez 58 -+ 5 kiló a normális. Szóval a 73 elég sok. Szerintem ajánlj fel neki egy kis közös sportot. Hogy te futni szeretnél biciklizni de rossz egyedül... Barátommal mi is közös sportprojektben vagyunk
2013. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez még igazán nem a kóros kategória, az aggasztó inkább az, hogy rövid idő alatt hízott ennyit, ez bizony valamilyen problémára utal. Valószínűleg hormonális (pajzsmirigy szokott ilyet...) Nekem kb. két év alatt jött fel ennyi észrevétlenül, szóval fél év alatt közel 20 kiló az bizony aggasztó. Én a helyében felkeresnék egy endokrinológust.

Hangsúlyozom, nem a mostani súlyával van gond, ez még nem az a kategória, ami egészségügyi problémákhoz vezetne, hanem azzal van gond, hogy ilyen rövid idő alatt ennyit szedett fel!

2013. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"... BIZTOS, hogy csak az egészsége zavar, és tényleg nem érdekel a változás?"

Érdekel, de pozitív irányban. Nekem még jobban tetszik így, mint 55 kilósan, szerintem jól áll neki, nem néz ki túlsúlyosnak. Ettől még érdekelhet az egészsége.

2013. aug. 3. 11:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez még nem túlsúly.. de mitől hizott? szed fogamzásgátlót? amúgy sportol?
2013. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!