Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm eléggé meghízott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm eléggé meghízott, ez még egészséges súly?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptember óta, mióta elkezdte a fősulit, 55-ről 73 kilóra hízott. Nem beszéltünk vele erről, kinézetre számomra még örvendetes is a változás, de félek, hogy árt az egészségének, ha még hízik. 168 centihez ez még normális súly?
2013. aug. 3. 10:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem szed fogamzásgátlót. Viszont elég sokat nassolnak a kollégiumban, hozzá a kevés mozgás. Mutat valamit, hogy a szobatársa is 12 kilót hízott...
2013. aug. 3. 11:19
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol ezzel? az ő élete, teste, nem? van fogalmad arról h mennyire stresszes az egyetem?
2013. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
12: az ő élete, ő teste, de alapvető igény, hogy nézzünk ki valahogy és a pasinknak is tetsszünk. Stresszt meg le lehet vezetni edzéssel is - sőt! Azzal sokkal jobban.
2013. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne te mondd már meg, ki hogy vezeti le a stresszt! Le lehet vezetni sporttal, és? nem kell mindenkinek sportolni, nem mindenki szeret. Neked lehet, hogy bejön, én is sportolok állandóan, de ettől még nem próbálom mindenkire ráerőltetni a testmozgást.


Valószínűleg az egyetemi, rendszertelen életmódtól hízott meg kicsit. Napközben lehet nem eszik, vagy csak néha, délután meg nassol tanulás közben, az összevissza kaálások meglátszanak az emberen, még ha nem is eszik feltétlenül sokat. Az egészsége miatt majd akkor aggódj, ha fizikailag érezhető, hogy nehezebben tartja a tempót sétánál, nehezebben lélegzik, hamar kifullad vagy megterheli az ízületeit a súly, fájdalomra panaszkodik, vagy rosszullétre. Szerintem addig nem kell ezen aggódni. :) Nem feltétlenül lesz valakinek egészségügyi baja, csak mert van rajta 10-15 kiló plusz. Egy 70-73 kilós nő egy átlagos testalkatú nő a mai világban

2013. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mint a macskám
2013. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Stresszes az egyetem? Furcsa nekem egyáltalán nem. :D Amúgy meg stresszt levezetni futással kell meg mozgással szóval nem kifogás.
2013. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!