Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok adnátok rólam véleményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok adnátok rólam véleményt? (kép)

Figyelt kérdés

Sajnos nem a mai divat szerint öltözök,nem vagyok egy csilivili fülbevalós díszbuuzi,és ezért nehezen találok normális barátnőt..lányok nektek tényleg azok kellenek? Nem értem egyszerűen,elment az önbizalmam..


[link]


[link]


2013. aug. 3. 20:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

láttam már ezt a képet gyakorin....eskü visszanézem,csak nem tudom válaszoltam e rá anno


miért annyira menő más képével jampiskodni....

2013. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Attól még hogy azt írják hogy a képen szereplő férfi jól néz ki, Te nem nézel ki jól :)
2013. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

én is láttam már ezt a képet (a 2.-at)


annyira gáz....kíváncsi lennék igazából hogy nézel ki!

2013. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
nem is te vagy a képeken...
2013. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Kedves "nem te vagy a képen emberek" tessék itt van még kettő,aki nem hiszi írjon,és megadom neki a facebook adatlapomat.. [link]


[link]


Pont ezaz,hogy nem vagyok paraszt,se nagyképű ahogy hiszitek,de egyszerűen az összes csinos csaj,a lógó bézs szinű nacis,kis 50 kilós gyökérgyerekekkel van,és nem tudom bennem van-e a hiba!

2013. aug. 3. 20:45
 16/29 anonim ***** válasza:
Na az utolsó kép képed alapján lehet visszaszívják a jópasi jelzőt. :D
2013. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Az utolsó kép nem üt a többire, virítsd a facedet, rádírok és ha tényleg te vagy majd visszairsz.
2013. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
óóóó perszee, a második kép készítésére hirtelen másabb lett az arcod is :D lehet, én vagyok a hülye, de én a 2. kommentedben lévő képeken nem ugyanazt a személyt látom, mint a kérdés alatt lévő képeken..
2013. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
hát..ha tényleg te vagy rajta akkor helyes vagy:D
2013. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

tavaly májusban megkérdezted már majdnem ugyanezt...

priviben elküldted nekem a tengerparti képet, már akkor ápolgattam a lelked, de úgy látszik valami pszichológus kellene neked, vagy tényleg kamu, és már akkor is az volt.

2013. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!