Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen fiúk tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen fiúk tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

Küldhettek képeket hogy milyenek jönnek be,nem vagyok kíváncsi olyan válaszokra hogy pénz,sp stb. mert ezt tudom hogy férfiak írják.


Magasság- ... cm

Testfelépítés : A,átlagos b,duci c,kigyúrt

Szem :

Haj : színe,formája

Viselkedése : utcán stb. pl. buszon,társaságban,osztályban akár

Tulajdonságai :

nagyszájú,kicsit kö*csög veletek néha,humoros,nincs humora,stb. írhattok ti is.


Körül írnám magamat :

185 cm

átlagos testfelépítés

zöldes-barnás szem

barna haj,oldalt hátul rövidebb,fent hosszabb és jobbra van fésülve,nem lóg a homlokomra

Társaságban,utcán visszahúzódó,és mindig komolyan viselkedek,nem csinálok hülyét magamból,ha lánnyal vagyok akkor próbálom megnevettetni,minél többet kérdezgetni

Tul : visszahúzódó,csendes,jó tanuló,magányos farkas vagyok

Elméletileg jóképű vagyok,sokak szerint nem volt még barátnőm!

Írhattok olyat is hogy milyen az álompasitok,illetve leírtak alapján milyennek gondoltok

15F


2013. aug. 3. 23:50
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és még jó fej,kedves vagyok.
2013. aug. 3. 23:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát lássuk külső annyi h ne legyen igénytelen és duci.. Egy kis izom se árt rá.. Bár ez mindegy.. Szeretem ha egy fiú nyitott de nem bunkó. És imádom ha egyedi. És arányos ha megnevettet :) amúgy a leírt alapján nem lehetsz vészes :P de legyél nyitottab.
2013. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

nem lehetsz rossz pasi, de biztos van néhány rossz tulajdonságod is azokat is leírhatnás ;)

Ne legyen kigyúrt a pasi,de azért fel tudjon emelni, és legyen V vonala, lehessen hülyülni vele, de ugyanakkor komoly beszélgetésekre is legyen alkalmas. Ja és ne lépjen félre soha! -még részegen se!

16/L

2013. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nemtudom nemvagyok lany de,ha az lennek akk tetszenek magamnak :-)

17f

2013. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Magasság- 175-200cm

Testfelépítés : A,átlagos c,kigyúrt

Szem : Mindegy

Haj : színe,Csak szőke ne!

formája rasta rövid vagy kopasz

Viselkedése : nyugodt

Tulajdonságai : megértő, ne legyen rendmániás de hanyag és lusta se. Szeresse élvezni az életet, legyen humoros, őszinte! Bátor.

Hirtelen ennyi így éjfélkor :-)

2013. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Min.175 cm

Kigyurt picit szeles váll de nem ugy mint egy bofy builder csak egy picit.

Kék/Barna szem

Szőke,vagy Barna haj,ne legyen se hosszu se tusi se kopasz ezen kivul az ami neki jól áll.

Viselkedes:Laza,de nem flörtöl minden lánnyal,UDVARIAS(!!!),Kedves,vicces,elmondja a véleményét,de nem szól bele abba amihez semmi köze,segítőkész.

Tulajdonság:kedves vicces jó tanuló de nem stréber,de nem kell feltetlen annak lennie,csak ne legyen hülye lehessen vele komolyan beszélgetni,

Kinézet:

[link]

2013. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elozo az elobb te tetted fel a boldogok vaftok kerdest vagy mindenki keveri az f et...
2013. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

-Magasság: 180 alatt szívem szerint nem kezdenék senkivel, bár ha külsőre-belsőre közelíti az ideálomat, akkor lehet százhetvenvalahány is, nem számít, ez alá viszont már tényleg nem mennék. Mindig sír a szája az alacsony pasiknak, de ezzel én nem tudok mit kezdeni. Az persze eszükbe sem jut ezeknek a Törpojácáknak (merthogy nyomulnak rám a drágáim), hogy a 168 centimmel hogyan mutatnánk egymás mellett, pláne, ha felhúzok egy magassarkút... :/ Felszínesség ide vagy oda, számomra fontos, hogy fel tudjak nézni egy férfira, képletesen és szó szerinti értelemben is. Mert bár sokan szeretik hangoztatni, hogy belső értékek, így meg úgy, ami rendjén is van, hiszen a külsőnk változik az évek folyamán, a bensőnk kevésbé képlékeny ilyen szinten, de akkor is számít a külcsín is(!), akárki akármit is mondd. Önmagában nem minden, de szükséges, ahhoz, hogy megfogjon az illető.


-Testfelépítés: átlagos, de ha van rajta némi(!) izom, azt sem vetem meg. A kigyúrt test kimondottan taszít, a duci, pedig attól függ. Ha van egy kis pocakja, az még belefér, sőt aranyos is lehet, de akkor az tényleg kicsi legyen, ellenben inkább viszolygást vált ki belőlem, mint ahogyan a pálcika-testalkat is.


-Szem: édes mindegy, az arc összképe jóval fontosabb és ezt a pontot hiányolom is. Arcra a finom, lágy vonású fiúkat/férfiakat kedvelem leginkább.


-Haj: Az arc mellett nálam a Nr.2. legfontosabb külső tényező. Minél hosszabb, annál jobb. *_* Csak az a gáz, hogy átkozottul nehéz olyan pasit találni eme adottsággal, aki nem (elvakult, eldarkult agyú) rocker/metalos, csöves vagy idióta... :/ Színe olymindegy, bár élek-halok a szőkékért, fazonok közül pedig az egyeneset preferálom. :)


-Viselkedés: lehet bolondos, gyerekes, de tudja, hogy hol a határ. A lényeg, hogy ne legyen tahó, antiszoc és/vagy túlságosan visszahúzódó, de ripacskodó se.



- Tulajdonságok, melyekkel nem árt, ha a kiszemelt illető rendelkezik: nyitottság, széles érdeklődés, érzelmi és szellemi intelligencia, jó humorérzék, tolerancia, türelem, műveltség (fontos, hogy bizonyos területeken legyen tájékozottabb nálam, , udvariasság, esetleg enyhe romantika... így hirtelen ennyi jutott eszembe.


Néhány "illusztráció", a külső szemléltetéséhez:


[link]


[link]


[link]


19/l

2013. aug. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*mond
2013. aug. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Magasság: minimum 182cm (én 172 vagyok)

Izmos mindenképp de lehet átlagos is ha kellően erős ahhoz hogy felemeljen engem vagy egyéb tárgyakat de a kigyúrt vonzóbb szóval C

Szem: mindegy de a zöld és a kék jobban vonzz mint a barna

Haj: barna, a formája mindegy tőlem a kopasztól mehet a rasztáig, a msot divat páwa haj taszít

De ha szeretem nem a haját szemét nézem!

Viselkedés: fel merjen vállalni ne bunkózzon velem a haverjai előtt, legyen kedves, humoros ha kell, oldja a hangulatot mert én elég vissza húzódó vagyok és ha ismeretlenekkel találkozunk akkor mutasson be!

Tulajdonság: mindenképp védjen meg ha valaki olyat mond/tesz akkor ugorjon de az ép ész keretein belül, legyen higgadt, lehessen oltogatni és ő is oltson vissza(persze viccesen), ne legyen hisztis/durcis, mindenképp nevettessen meg, legyen komoly ha a helyzet azt kívánja de alapvetőleg hülyülős, lehessen vele hülyét csinálni magunkból, azt se bánom ha nagy a szája mivel én meg se merek nyikkanni..


Álom pasi kinézetre: 190-195 magas, kigyúrt, barna haj/szem

2013. aug. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!