Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja magát minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja magát minden antiszociális/aszociális fiú kedvesnek és intelligensnek ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy majdnem "szűz" minden fiú, aki itt tölti az estéjét, meg van róla győződve, hogy ő kedves is. Miben áll a kedvességük? Abban, hogy nem mernek lányokhoz szólni? Gyakoris megnevezés továbbá az ilyen emberekre (nemcsak fiúkra), hogy "normális". Én ugyan utálok bulizni, de nem értem, hogy miért pont azok a normálisak, akik soha nem mennek sehova? Szerintem nagyon nem ez határozza meg.

Utolsó pontom az intelligencia: az itteni szerencsétlen fiúk és lányok mind meg vannak róla győződve, hogy ők intelligensek, közben sokszor még a helyesírás is nehezen megy nekik. :)


2013. aug. 3. 23:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
83%
Mivel nem beszélnek szinte senkivel, eddig az ellenkezője még nem derülhetett ki:D
2013. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
76%

Kedves: Konfliktuskerülő, ebből egyenesen következik, hogy nem bánt senkit.

Bulizás: Alkohol és drog -> normális ember valóban elítéli. Az alkoholista nyilván nem, önvédelmi reakcióként próbálja inkább azt normálisnak beállítani.

Intelligencia: Bonyolultabb dolog, mintsem hogy GYK-s kérdésekből és válaszokból leszűrhető lenne. Helyesírásból sem.

2013. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki antiszociális még nem intelligens.

De lehet benne valami, mivel ők másképpen látják a világot, a szívük helyett az eszükre hallgatnak.

Amúgy szerintem sokan csak szórakozásból járnak ebbe a kategóriába.

2013. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted ki az aki bunkó agyhalottnak gondolja magát és ezt még reklámozza is?
2013. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Hm, mintha én írtam volna. Nekem nem igazán mozgatja meg a fantáziám, ha valaki azt írja: normális. Számomra a normális átlagost, unalmast jelent. Barátnak elmegy, páromnak már túl kevés.

Itt mindenki fényezi magát, aztán ha valakivel beszélek priviben, hamar kiderül, hogy cseppet más a helyzet... :D

2013. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
46%

Második!

Szerintem butaság lenne elítélni a drogokat, semmivel sem rosszabb, mint az alkohol.

Nem a buta kis csöves csóró utcalényekre kell gondolni, akinek nincs pénze normális gyógyszerre.

Hidd el elég sok értelmiségi ember él vele, csak nem reklámozza, köztük politikusok, ügyvédek, könyvelők, és akik szellemi munkát végeznek.

Az unalmas hétköznapoktól jó néha szabadjára engedni a gondolatokat.

2013. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szűz, volt tartós kapcsolatom is, aminek nemrég lett vége; IQ szintem teszttől függően 125 és 130 között fluktuál és nem tartom magam kedvesnek. Sőt, egy kifejezetten önző, gyűlölködő szemétláda vagyok. Egyetemre járok, lassan végzett mérnök leszek. Nem járok el sehova és magamat inkább introvertáltnak nevezném, mint normálisnak.


Úgyhogy ezzel bukott is az általánosításod.


Hogy miért járok erre az oldalra és ebbe a kategóriára? Mert szórakoztat és okoskodhatok, ha módomban áll. Néha még segíteni is tudok, ha a kérdező nem teljesen ostoba.


25/f

2013. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
35%
Mert rosszul értelmezik a jó fiú,illetve az intelligens fogalmát.Azt hiszik,hogy a puhap*csüség szinonimái.
2013. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Én ugyan fiú vagyok, de enyhén érdekesnek tartom ezt a jelenséget.
2013. aug. 3. 23:58
 10/41 anonim ***** válasza:

# 8:

Ja és kifelejtettem, hogy mindenki előszeretettel használja magára vagy másra azt a szót, hogy antiszociális, annak ellenére, hogy senki nem tudja, mi a valódi jelentése.


Ha igazak lennének ezek állítások, Magyarországon minden harmadik ember egy kis Adolf Hitler, Benito Mussolini és Sztálin lenne.

2013. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!