Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is boldogabbak vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is boldogabbak vagytok szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
az összes szerelmi ügyem csak fájdalommal járt, amióta túl vagyok rajta és tudatosan kerülöm sokkal jobban érzem magam. igaz, kissé érzéketlenné váltam, de így is megéri. sokan vannak még így? egyetlen probléma a környezetemmel van, akik nem értik meg hogy nem akarok senkit.

2013. aug. 4. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nem vontad le az első rossz után a következtetéseket és ugyanolyant fogtál ki utána is. sok nő és férfi ezt rontja el.
2013. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már így vagyok egy ideje, tudatosan kerülöm, ha bárki iránt is "túlzott érzelmeket" tápláljak, és így sokkal egyszerűbb az életem. Azt nem mondom hogy boldogabb, de egyszerűbb és probléma mentesebb...
2013. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

buddha azt mondta, hogy minden szenvedés a vágyakból fakad


ha nem vágynál semmire boldog lennél, ez a buddhizmus alapja(nem vagyok az amúgy csak történetesen tudom)


azért van benne valami

2013. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyémántlány ***** válasza:

Azt hiszem, én is boldogabb vagyok így, a problémáim nagy része megszűnt. Persze, nem lehet örökké így élni, de, ha egy kis ideig nem vágsz bele komolyabb kapcsoltba, az még nem nagy katasztrófa.

A környezeted mindig találni fog olyan dolgot, amit nem ért meg, és amibe nyugodt szívvel beleköthet. Egy ilyen fontos kérdésben csak önmagad igényeit figyeld, ne érdekeljen ki mit gondol! :)

2013. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen egyetértek a kérdezővel de csak bizonyos szintig. Igen önmaga a szerelem sokszor lehet rossz nem igazán jó. magamból is kiindulván rossz hiszen akit szeretnék azt sose kapom meg. Azért viszont hogyha megkérdezné tőlem valaki hogy soroljak fel 10 olyan dolgot az életben ami miatt élni kell szükséges (kell) . Akkor biztos ebben 10 ben benne van a szerelem. Az hogy létezik e az igazi az ún szócséplésben már lerágott nagy Ő ezt nem tudom valahol mindenkinek ott van vagy ott kell legyen. Mindenki értékes valahol szerethető ez így is van. Soszor kell keresztül menni nehézségeken amig meg nem találjuk azt akivel valóban igaz szerelmet érezhetünk. Ezt ki kell várni. Én tiszta szívemből azt kívánom a kérdezőnek hogy találjon egy rendes pasit/ csajt akivel tényleg átélheti az igaz szerelmet. Ja és azért muszály vagyis hogy el kell fogadni esetlegesen a rossz dolgokat is . Pontosabban szólva el kell nézni a szerelmünk esetleges rossz tulajdonságait na jó ne legyen annyira rossz de ember hiba nélkül nincs. Legyen boldog a kérdező!
2013. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"egyetlen probléma a környezetemmel van, akik nem értik meg hogy nem akarok senkit." Én is dettó.


De még mennyire h megvan egyszer volt ugyan egy kapcsolatom de nem jött be és közös megegyezéssel szétváltunk. A csajt azóta nem láttam.


De lényeg a lényeg h egyedül létnek is megvan maga szépsége. A legerősebb pontja az Azt csinálok amit alkarok megléte. Nincs kompromisszum.

Ugye ebben benne van a szabadidő korlátlan beosztása neked tetsző dolgokra.


Ami lehet mozi, utazás, buli...

A pénzed csak a tiéd, meglepő módon kevesebb telefonszámlád lesz/több marad kártyádon. Nincs számonkérés, több időd marad magadra... stb


És különben is a boldogság mindenki számára egyedi. Mindenkit más tesz boldoggá.

Jó lenne ha ezt végre elfogadnák mások.

2013. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!