Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor tudod biztosan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudod biztosan hogy szerelmes vagy?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 00:21
1 2
 1/16 Sir Sarcasm ***** válasza:
akkor, ha az vagyok
2013. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mikor nem ismerek magamra és utólag esik le,hogy ezt,vagy azt milyen hülyén csináltam.
2013. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Te mikor tudod biztosan, hogy éhes vagy?

Tudod ezt érzi az ember...

2013. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Erre rá kell jönnöd ha az vagy
2013. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tudnod kell ha az vagy de amúgy egy nagyon jó meleg érzés ami csak akkor jön ha arra gondolsz akibe szerelmes vagy viszont majdnem mindig csak rá tudsz gondolni és mindenről ő jut eszedbe, viszont ha nincs veled akibe szerelmes vagy, vagy nem szeret viszont akkor ugyan elég jó érzés de szar is egyszerre
2013. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amikor felveszem a rózsaszínpólómat, barátnőm nevével ellátva ^_^
2013. aug. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Érzem, hogy belül szinte égek, és alig elfolytható vágyat érzek, hogy a kiszemeltemet ölelgessem, puszilgassam. És mint írták, én nem jövök rá, hogy teljesen más vagyok. Én is kérdeznék valamit kérdező. Ha erre kérdezel rá, akkor... nem voltál még szerelmes.
2013. aug. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...és igen én még nem voltam szerelmes...
2013. aug. 4. 00:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Tudtam. Ne érts félre, nem cikizni akarlak, csak ismerem már az embereket. És hány évesen mondhatod ezt el magadról?
2013. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
15 vagyok...szóval nem tudom hogy a szerelemben a életkor az megvan szabva?
2013. aug. 4. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!