Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor eselyem sincs a pasinal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor eselyem sincs a pasinal? Ha valaki nem bekepzelt, ontelt liba, akkor soha nem talal maganak part?

Figyelt kérdés

Regebben megprobalt felszedni, de nem hagytam magam( az oka nem szamit), ra 1 evre osszejott egy csajjal, akinek tortenetesen nagyobb a hire a faluban, mint sajat maga. Mindenki azt beszeli, hogy minden pasival osszefekszik, nem koszon az emberekne, bekepzelt, cicababa, es a falubeli emberek nem igazan kedvelik.

A pasi mai napig bamul engem, de mar majdnem egy eve egyutt van a csajjal(hogy nyitott kapcsolatban, vagy hogy, azt nem tudom, de ezelott 3-4evvel is kavart mar joparszor ezzel a csajjal)


2013. aug. 4. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik faluban laksz?Megismerkednék a lánnyal
2013. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elszúrtad és ő a hibás? :D
2013. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mégis mit gondoltál mikor visszautasítottad, hogy majd az idők végezetéig csak rád fog várni?


nézd a dolog jó oldalát, legalább van egy lány a faluban aki sokat köszönhet neked

2013. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóval mi a kérdés? Most már lefeküdnél vele, de már nem kellesz neki?
2013. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De miert bamul, ha ugyis van baratnoje?
2013. aug. 4. 11:48
 6/9 anonim ***** válasza:
gondolom jól esik neki, hogy bánod, hogy visszautasítottad
2013. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es o ezt honna tudhatna?
2013. aug. 4. 11:49
 8/9 anonim ***** válasza:

ok akkor az jobban hangzik, hogy mivel híre ment milyen fickós abban reménykedik, hogy te is szeretnéd megtapasztalni?


válaszd amelyik jobban tetszik :)

2013. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szóval, ha jól értem:

1.) Visszautasítottad a pasit

2.) A pasi összejött egy másik nővel

3.) Rosszul érzed magad, mert a visszautasított, barátnős pasi nem rád hajt?


Lehet egyébként lenne esélyed, ha szakított, de ezt jelezned kéne felé.

2013. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!