Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szépség relatív, akkor mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szépség relatív, akkor mi a fenének skatulyázzák be az embereket, hogy ki átlagos, vagy átlagon aluli vagy felüli?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre, hogy sok embernek eltérő a stílusa, öltözködése, haja, testalkata. Most akkor ebben az egészben mi a logika? Minek kell ezek miatt siránkozni az embereknek, hogy jaj én átlagon aluli vagyok? Az emberi hülyeségnek ennyire nincs határa?
2013. aug. 4. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Annyira azért nem relatív, van egy átlag, amitől el lehet térni pozitív, illetve negatív értelemben.
2013. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
A válasz az aranymetszés amely egy arány tényező. A művészetben is előfordul még matematikailag is leírható "mennyiség"
2013. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
A szépség nem relatív.
2013. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az benne a logika, hogy a szépségnek SEMMI köze a stílushoz. Aki szép, az meztelenül, akármilyen hajjal is szép(nyilván egy lánynak az átlag szemében nem előnyös mondjuk a kopasz, de az nem is haj - csak hogy ne kössön bele senki).


Van egy átlag. Ez azt mutatja, hogy milyen az ÁTLAG. 100 emberből 50+. A szimmetria szép, ha nem ragyás a bőre, akkor szép, ha jó helyen van a szem\fül\orr\etc, akkor szép(ezt nem tudatosan döntöd el, de ha tudod, hogy mit kell figyelni, akkor már látod is, hogy amire mások azt mondják, hogy "szép-szép, de valami fura", azon látod, hogy mi az a fura).


Szépnek általában véve ugyanazt tartja szinte mindenki - a kiemelkedően szép, na, az lehet teljesen eltérő, és tényleg relatív. Hozzátenném, az átlagos sem feltétlenül jelenteni azt, hogy ronda. Egy átlagos magyar lány pl nem ronda, vannak rondák, vannak kevésbé szépek, de az átlag egyáltalán nem ronda. Fiúkat nem tudom, nem vagyok búza, nem nézem őket.


Enough internet for today.

2013. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért te is érzed, hogy vannak olyan emberek, akik mondjuk az emberek nagy részének tetszenek, meg olyanok is, akik a nagy részének nem.

Rájuk lehet mondani, hogy átlagon felüli/aluli.

De attól függetlenül a sokak szerint szépnek tartott is van, akinek nem tetszik, és a sokaknak nem tetsző is lehet valakinek maga a csoda. Ezért relatív.

2013. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Elég ritkák azok az emberek akik majdnem mindenikek bejönnek. Én nekem 10/10-nek szánt plázanők nem tetszenek egyáltalán, mert nem vagyok olyan, mint ők meg nem is izgatnak különösképp.
2013. aug. 4. 22:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak egy bizonyos fokig relatív. Vagy ki mondaná pl. őt szépnek? [link]

És őt csúnyának? [link]

Igenis vannak bizonyos kategóriák. Az egy dolog, hogy az emberek ízlése más, de hülyeség azt mondani, hogy minden csak ízlés dolga.

2013. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor mivel magyarázzátok azt, például hogy egy hasonló nőnek (aki a második képen van) olyan palija van, aki átlag alulinak számít, mert biztosan nem csak a belső tulajdonságai miatt jött vele össze, valami külső vonzalom biztos kialakult, és annak a csajnak akkor biztos nem egy átlagon aluli. Szerintem így bukik meg az az elmélet, hogy hasonló csak hasonlóval, utcán is sok olyat lehet látni.
2013. aug. 5. 10:53
 9/10 anonim ***** válasza:
A szépség relatív, a csúnyaság nem.
2013. szept. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én sem értem, ki szerint vagyok átlagos, ki szerint alatta, ki szerint felette. De olyan nagyon nem is érdekel. Szerintem amire érdemes törekedni, hogy magát fogadja el az ember, (és persze, tegyen érte, ha valamit nem talál magán, magában jónak)de van akinek erre egy egész élet is kevés és túlzásokba esnek. Pl a testépítőkről el a véleményem, de nem fikázásból, csak van akinek már bőven elég lenne pl. nem építeni tovább az izmait, de ő még mindig kevésnek érzi magát és nyomja progresszívan tovább.
2013. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!