Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Elmagyaráznátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elmagyaráznátok ezt nekem? (lent)

Figyelt kérdés
Ahogy látom elég sok GYIK felhasználó azt írja hogy nem próbálkoznak be egy szép lánynál, inkább maradnak az átlagosnál, mert akkor biztonságban érzik magukat.Magyarán mondva csak beéritek ezekkel a lányokkal?Bocsi ha hülyén fogalmaztam.:D

2013. júl. 31. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Moslékkal is lehet tüzet oltani elven gondolkoznak itt akkor úgy látszik :D
2013. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem,köszi :D
2013. júl. 31. 18:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Velem egyik kategória sem áll szóba a külsőm miatt,így számomra teljesen mindegy melyiknél próbálkoznék.
2013. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert milyen a külsőd? Mindenki talál magának párt előbb utóbb max nem vagy magabiztos.
2013. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A szépek elutasítanak, az átlagos meg nem kell, szóval maradok egyedül. És nem, nem a nőket okolom, mint sok srác itt. Természetes, hogy mindenkinek vannak elvárásai.
2013. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Biztos van olyan lány akinek bejössz csak nem vetted észre.:) Pl:Anyával utaztam a buszon.Csak azt néztem van-e ülőhely.Leszálláskor anyum mondta hogy hogy megnéztek a fiúk,pedig nem vettem észre.Meg lehet javítani a külsőn ne aggódj!:)
2013. júl. 31. 18:42
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Az előző kommentem a 3. válaszolónak szólt.
2013. júl. 31. 18:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes dolog. De azért egy szép lányhoz nem olyan könnyű odamenni és beszélgetni vele mint egy átlagossal hiszen ott nagyobb a tét ilyenkor félünk a visszautasítástól hisz átlagos lányból több van ami több próbálkozási lehetőséget nyújt .
2013. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Aha,értem :)
2013. júl. 31. 18:47
 10/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Igazából az öltözködésem és hasonlókkal semmi gond nincsen,az a legnagyobb probléma állítólag,hogy vékony vagyok.Nem tudok változtatni rajta,ilyen a genetikám,próbálkoztam már mindennel,ami nem a gyúrás,porok és hasonlók.Meg nyilván az önbizalmam is a 0 szintjén van kb.,a folyamatos visszautasítások miatt,egyetlen pozitív visszajelzés nélkül.

2013. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!