Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg fogok tudni felelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogok tudni felelni egy férfinak majd egyszer?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nem párkapcsolatra születtem. Rettegek, hogyha majd együtt járok valakivel, rám fog unni, és csak púp leszek a hátán, akivel azért szexelni is lehet... Amiket olvasok, nekem az szűrődik le, ha a nőkkel nem lehetne szexelni, nem is foglalkoznának velünk a férfiak. Én rettegek, hogy nem tudom kielégíteni az igényeit, vagy inkább túl soknak tart engem, mert nekem folyamatos törődésre, visszaigazolásokra van szükségem, hogy biztosítva legyen, még mindig szeret. Tudom, hogy ez nagyon fárasztó, ezért is nem akarok párkapcsolatot. :(

Megőrülök, vajon valaha fog változni a helyzet?


2013. aug. 5. 03:43
 1/4 anonim ***** válasza:

39/F vagyok, a volt páromat nagyon szerettem, ő nem igényelte egyáltalán a szexet, mert egészségügyi gondjai voltak, ennek ellenére nagyon szerettem, nagyon jól megértettük egymást. Pontosabban nem a volt párom, még valamennyire tart a dolog, csak ő messze van most tőlem a gyereke miatt. Kissé döcögős a dolog.

Lehet, fiatal vagy még, ezért érzed úgy, hogy csak a szex miatt van ez az egész. Később biztos értelmesebb emberekkel is összehoz a sors, és meglátod, nem csak a szex a fontos már nekik sem.

2013. aug. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felesleges aggódnod. A szerelem nem úgy működik, ahogyan te ezt leírtad, ahogyan gondolod. Egyébként pedig minden ember alapvetően társas lény.
2013. aug. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 viktor123456 ***** válasza:

Mivel csak ez az egy jár az agyadban, rád fog unni. :-)

Keress valami hobbit és ne csak ezen kattogj. :-)

2013. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, írj, hátha tudok segíteni ;)
2013. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!