Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz dolog, ha eddig csak 2 lánnyal feküdtem le, pedig már 21 éves elmúltam?

Figyelt kérdés
Már szinte minden ismerősömnek 5-nél több van, én meg itt égetem magam a kettővel, már arra is gondoltam, hogy kiveszek k*rvákat..
2013. aug. 5. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyivel múltál el 21
2013. aug. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól leszel értékesebb ember, hogy hány lánnyal feküdtél le, sőt..
2013. aug. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Tudom, de az már elég szomorú szerintem, hogy nem sikerül még ebből se többet össze hozni, 5 hónapja még csak a közelébe se kerültem, és ami a legrosszabb, hogy nem is próbálkozok..
2013. aug. 5. 07:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért hiszik azt a gyerekek, hogy ez egy verseny?


Hazudj te is többet ahogy a haverjaid is teszik...

2013. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gáz, propán-bután gáz. Kösd föl magad!
2013. aug. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányok szemében gáz, de még mindig jobb, mintha szűz lennél.
2013. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
A lányok szemében NEM gáz - ki a franc szereti az össze-vissza fetrengő férgeket?
2013. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is elmúltam 21, és csak egy lánnyal voltam.

Ő viszont a barátnőm, és 10 másikért se adnám:)

2013. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!