Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha nem fér be két ujjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wiwastarr_ kérdése:

Baj, ha nem fér be két ujjam egyszerre?

Figyelt kérdés

Elöször probáltam kielégíteni magam , ami nem is sikerült rosszul...egy ujjal csináltam...gondoltam megpróbálom kettövel..de nem jött össze...a másik ujjam nem fért be...Ez gond lehet?? Lehetöleg értelmes , normális válaszokat kérek...

15/L



#maszturbálás #ujjazás #nöi maszturbálás
2013. aug. 5. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy gond! Hidd el be fog férni a joval vastagabb f is minden nehézség nélkül.
2013. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetes hogy még hogy most csináltál bármi ilyesmit elég szűk vagy egyébiránt a hüvely fala rugalmas tehát lehet tágítani. Aggódni emiatt nem érdemes.
2013. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előbb izgasd fel a fantáziádat, indulj be, nedvesedj be, csiklódat is izgasd, aztán ha már elég nedves vagy, akkor ujjazhatsz! :)

És ahogy írják, ha kell, akkor be fog oda férni egy anakonda is, mert rugalmas! Csak megfelelő izgalmi állapotba kell jutnod! :)

2013. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már ELÉG nedves voltam...amúgy köszönöm a válaszokat..hasznosak voltak!! :)
2013. aug. 5. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:

szia :) en mar jo parszor ujjaztam magam :) eloszor feltem... de olyan fura volt, hogy az az egy ujjam becsusszant.. kb 2 honapja egyedul voltam itthon es zuhanyzas utan kedvem tamadt hozza.. legugoltam, izgattam a csiklomat.. egy ujjal ujjaztam magam.. es egyszer csak becsusszant a masodik ujjam is.. hirtelen nem tudtam hova tenni a dolgot.. de olyan jo erzes volt :$

probalkozz, lehet menni fog neked is!

15/L

2013. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!