Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Magyarországon működik a "gigolo"skodás? Arra gondolok hogy tényleg vannak ilyen közvetítők stb?

Figyelt kérdés

És ha igen hogy zajlik ez az egész, kiből lesz gigolo?

ilyesmi érdekelne


2013. aug. 5. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, itthon is működik.
2013. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itthon "gigolo"BMW-skedés van. Skodával nem sokra menne senki, hacsak nem egy régi kabrió Felicia.
2013. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ivilicious ***** válasza:
Ismerettség,vagy véletlen által. asszem havas henrik ku.rva élet könyvében olvastam ilyen sztorit.
2013. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, nők is hajlandóak fizetni jóképű, jó fellépésű férfi szolgáltatásaiért (kísérés, szex). Mondjuk azért jellemzően inkább a csúnyábbak és öregebbek nők, és bu.z.ik keresnek férfi szolgáltatót.


Szerintem ami kell hozzá, egy testépítéssel kidolgozott jó test, minimum normál méretű pénisz, ápoltság, némi kulturáltság.


Ha ez adott akkor fel lehet adni egy szexhirdetést, épp úgy ahogy azt a női ku.r.vák teszik. Ha az első ügyfelek jó értékeléséket adnak, akkor egy idő után népszerű lesz a szolgáltató, új ügyfelek a jó referenciák alapján fogják keresni.

Visszatérő módosabb ügyfeleket keres, akik hosszabb programokra is igénylik a szolgáltatásait.

2013. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De szerintem ne is ábrándozz bangbros-os milf-ekről. :) Inkább a Ne szórakozz Zohan-nal c filmbéli nyanyákra gondolj. :D
2013. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!