Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok van olyan akinek EZ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van olyan akinek EZ bejön? 19/F

Figyelt kérdés

Arra gondolok ,hogy nemrég találkoztam egy régi oszt. társammal akit már olyan 4-5 éve nem láttam. Beszélgettünk egy kicsit ilyen átlagos mivan veled dolgokról blablabla bár már akkor gyanút foghattam volna mikor megdicsérte ,hogy milyen széles a hátam (!) . Aztán átterelődött a szó a sportra és hát feltűnt ,hogy gyúr meg minden de a srác teljesen átalakult ilyen izomagyú gyökérré. Jópár ilyet ismerek sajna. Azért mondom ,hogy izomagyú mert ezek másról nem tudnak beszélni . Csak mondta és mondta és mondta ,hogy mikor mennyit eszik mennyi fehérjét szénhidrátot mikor milyen proteinshaket iszik eddig 100% whey protein professionalt szedett de most átállt a biotech kutya**szára edzés előtti bedurrantó aztán szénhidrát és ennek nem lett vége nem is tudtam lerázni a srácot.

ÉS ENNEK BARÁTNŐJE VAN(igaz ,hogy egy k**va). Hogy az istenbe? Ki bírja ezt elviselni?


Nekem is volt ilyen szakaszom kb 16 évesen aztán rájöttem ,hogy ez szánalmas. Egész nap a tükörbe pózol , fotózza magát a haverjaival lefényképezi a kajáit(!!!) és tápanyagtartalmat ír mellé :,DDD Aztán ezek szidják a focistákat merthogy b**i páwák de állítom rosszabbak.

Sőt ráadásul egyik sem az a szint amire aztmondom [link] - ez igen.

Tényleg, tök hülyén néznek ki azzal a kis vékony nyakukkal nagy bicepsz aztán vékony alkarral és az az állandó felpöffeszkedő beállás : [link] egész nap így mennek k**va vicces :D

Én jobban nézek ki pedig engem harmadannyira sem érdekel. Persze nemvagyok igénytelen, régóta űzök egy bizonyos küzdősportot de én legalább normális ember vagyok. Én sem úgy megyek az utcán ,hogy húú ezt vajon leverném na és ezt és ezt és ezt?!


2013. aug. 5. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nem

az igen ha vki sportol és jól néz ki, de ez...

nem is néz ki olyan jól ha vki nagyon kigyúrt és a viselkedésük is ált olyan mint ahogy te is írtad

2013. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
huu, de irigy vagy, am nem mindegyik néz ki így
2013. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek az izomagyú férfiak, sokkal jobb egy szolídabb izomzattal rendelkező fiú. Ízlèsek ès pofonok, mindenkinek màs tetszik. 20l
2013. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az "irigy vagy"-beszólás egy nagy marhaság, ne is foglalkozz vele. xD Egyébként nem, nem jön be. Egy bizonyos rétegnek bejön, akik felszínesek, a külsőségek érdeklik, meg hogy olyan palijuk legyen, akit mutogathatnak az utcán, mint egy bazári majmot (ez oda-vissza működik). A vicces az, hogy ők tényleg azt gondolják, hogy mindenki más irigy rájuk, meg a felszínes látszatkapcsolataikra. Engem nem zavar, éljenek boldogan ebben a hitben, csak engem kerüljenek el jó messzire. ;)
2013. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Istenem, iszonyat idegesítőek ezek a csávók.

Nekem van egy nagyobb-városi ismeretségi köröm, akiknek hallod ez az életük. Néha már nekem is tele van a tököm azzal, hogy állandóan ezt kell hallgatni hogy fúúú proteinshake, meg ez mekkora cucc, meg küldik egymásnak a bodybuildinges videókat, meg úúú mekkora király, fúdekeményvagyokgec.


Egyébként meg ne lepődj meg azon, hogy ezeknek általában egy lotyó a barátnőjük, vagy úgy néznek ki, mintha 1 ft-ért letérdelnének 3x. Általában hasonló a hasonlót vonzza: kívül minden, belül semmi.


És az agyi kapacitásuk is általában hasonló...

2013. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én párom is "gyúrós"

Nekem is részletezi és a haverjainak is, hogy mikor, mennyit, hogyan edz, milyen cuccokat használ, mennyit nőtt a karja stb.

Mondhatom, engem hidegen hagy az edzésterve, de meghallgatom, mert tudom,hogy neki ez fontos és büszke az elért eredményre, mert kemény munka van benne.

Én is feltöltögetném a fenekem szívem szerint, ha annyit edzek rá, hogy kib-a-szott kerek lesz, de nem teszem, annak ellenére teljesen meg tudom érteni, hogy szeretnék megmutatni amit elértek.

Az sem sokkal jobb, mikor a plasztikázott mellű nők a melleiket teszik fel, abban még munka sincs:D

Nekik ez a szórakozás,fontos nekik az edzés, érthető, hogy erről sokat beszélnek, de ha téged ez nem érdekel, nyugodtan mond neki, hogy váltsatok témát.

Ha olyan napom van én is elmondom, hogy most inkább ne fárasszon azzal,hogy mennyi fehérjét-szénhidrátot visz be, mert most nem vagyok vevő a témára.:D

2013. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!