Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire visszataszítóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire visszataszítóak a magas (170-185cm) lányok?

Figyelt kérdés
Jó pár kérdésben olvastam hogy mindenki a kisebb lányokat szereti, a magasabbakat meg zsiráfozzák.Miért van ez?Szerintem magasságától függetlenül mindenki lehet szép!
2013. aug. 5. 18:10
1 2
 1/18 Sir Sarcasm ***** válasza:
én szeretem a magasakat is, mivel én sem vagyok picike :) és egyáltalán nem visszataszítóak, inkább szépek
2013. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 170-175 centis az ideális.
2013. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetnek szépek, de én a 175centimmel nem tudok velük elképzelni kapcsolatot. Felvesz egy magassarkút a csaj, engem meg kiröhögnek az utcán.
2013. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én 170 centi vagyok és minden héten akad pasi aki próbálkozik, úgyhogy ez baromság.
2013. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nehogy már a gyakorikérdések alapján képzeled el a világot.

Egy lány mindig is izgatni fogja a pasikt akármekkora

2013. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én férfi létemre 176 centi vagyok csak. Nem tartom a nagy lányokat visszataszítónak, de nem is néznénk szerintem ki túl jól egymás mellett egy 185 centis lánnyal.


Bár, ha megnyerő a magas lány, lehet hogy el tudnék tekinteni a magasságkülönbségtől.

2013. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én 182 vagyok, a legmagasabb barátnőm 178 volt, a legalacsonyabb 162. Kellemetlen volt a magasabb lánnyal bárhová is menni ebből a szempontból.
2013. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bár talán előbb veszem észre az alacsonyabb lányokat,de tőlem 2 méter is lehet,ha őt nem zavarja,akkor engem se,mert más meg nem izgat.
2013. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A 180-181 centimmel nem hiszem,hogy egyáltalán szóba is állna velem egy magas lány.
2013. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én 182cm vagyok (16/L) és nálam is minden héten más srác próbálkozik, de mindhiába, egyenlőre nincs szükségem kapcsolatra. Mellesleg, igazad van. Magasságtól függetlenül, mindenki lehet szép.

Megaztán a szépség relatív, mindenkinek más jön be :D

2013. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!