Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszokni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leszokni az önteltségről?

Figyelt kérdés
Régen nagyon tiszta szívű fiú voltam. Szerettem a barátnőmet és nem tartottam magam túl nagyra. Mostanában egyre kevésbé érzem azt, hogy szeretem és amikor valamit hibázok és ő ezért szól, mindig azt hiszem, hogy ő reagálja túl. Ezen kívül bunkó lettem, nagyképű és lenéző másokkal szemben, pedig régen nem ilyen voltam. Normális voltam, nem tartottam magam többnek mint a többiek. Ma amikor chatrouletteztem, hogy kipróbáljam az új webkamerám, két csajt dobott a program. Az egyik csak ennyit szólt: "Mi szépek vagyunk, de te nem vagy az." Gondoltam magamban: "Nagyképű, öntelt libák." Aztán elgondolkodtam és egy pillanatra az jutott eszembe, hogy igazuk van. Abban a pillanatban azt éreztem, hogy megbecsülöm a barátnőmet, nem éreztem magam többnek mint mások és amikor tesóm hozzám szólt, normálisan válaszoltam neki. Különben amikor testvérem valamiért megszólít, folyton az jár a fejemben, hogy "Jajj már mit akar ez a hülye". Egyébként az is érdekes, hogy folyton jóképűnek hiszem magam és ez miatt is lenézek másokat, pedig az arcom épp hogy megüti az átlagosat. Csak barátnőm folyton mondogatta milyen helyes vagyok és a fejembe szállt. A fejembe szállt az is, hogy gyönyörű a barátnőm. Ezeken kívül még sok dolog befolyásolja a nagyképűségemet. Hogyan lehet leszokni az önteltségről, hogyan tudnék megint normális lenni másokkal és nem ilyen lenéző? Vagy ez csak valami hülye tinédzserkori dolog? 17/f

2013. aug. 5. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Alázatot kell tanulnod
2013. aug. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyit írnod magadról...
2013. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!