Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lepjem meg a Gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjem meg a Gyakori Srácot?

Figyelt kérdés
Szóval megismerkedtem itt valakivel, tök jól kijövünk meg minden. Nem beszélünk minden nap, de folyton egymásba botlunk. Tudom, hol van minden pénteken, de még nem taliztunk élőben, szóval arra gondoltam, hogy a héten, vagy valamikor máskor ellátogatok oda, megismerkedem vele, mintha nem még életemben nem is láttam volna, és ha tetszem neki, a fülébe súgom a felhasználónevét. xD Egyéb ötlet? :D (ja, amúgy én tudom, hogy néz ki, de fordítva ő nem látott még)
2013. aug. 5. 23:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát, reménykedj hogy örüljön, lányként én ettől frászt kapnék :D Bár ha elmondta, hol van minden pénteken, akkor nyilván kedvel. Hajrá :D
2013. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
írj neki privátot, hogy várod itt és itt
2013. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
jó ötlet. szerintem aranyos, de... avval nem számoltál hogy esetleg olvassa a kérdésedet?
2013. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem elég giccses a dolog, de te tudod - plusz kicsit fanatikusnak is néznélek
2013. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez de jó :D nekem nagyon tetszene a dolog :D
2013. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Majd ìrd meg mi volt.
2013. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Sir Sarcasm ***** válasza:
szerintem nagyon jó terv :D sok sikert!
2013. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A való életben valaki rájön,hogy ki is vagyok innen és a fülembe súgja?

Szerintem leverne a víz,vagy talán el is ájulnék :D

2013. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Na, akkor egyéb ötletes ötleteket várok, ha nem tetszik. :'D

Jó tudom kicsit beteg, én is beszarnék ha valaki a felhasználónevemet sugdosná a fülembe, de azért vicces is. xd

2013. aug. 5. 23:05
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát ez állati, pénteken valaki hülyét fog kapni :P

Én örülnék neki, ilyet ugyanis még nem pipáltam.

2013. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!