Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lepjem meg a Gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjem meg a Gyakori Srácot?

Figyelt kérdés
Szóval megismerkedtem itt valakivel, tök jól kijövünk meg minden. Nem beszélünk minden nap, de folyton egymásba botlunk. Tudom, hol van minden pénteken, de még nem taliztunk élőben, szóval arra gondoltam, hogy a héten, vagy valamikor máskor ellátogatok oda, megismerkedem vele, mintha nem még életemben nem is láttam volna, és ha tetszem neki, a fülébe súgom a felhasználónevét. xD Egyéb ötlet? :D (ja, amúgy én tudom, hogy néz ki, de fordítva ő nem látott még)
2013. aug. 5. 23:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát én nem értem ezt a kérdést. de biztos, csak nagyon meleg van és azért... Honnan tudod egyáltalán, h hol lakik? és hogy hogy néz ki? és ő hogyhogy nem ismer téged?
2013. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

De, lépd meg, rohadt jó játék. És ha tényleg olvassa, csak direkt nem szól, majd ott kezedbe nyomja a kérdésedet kinyomtatva, na akkor meg te fogsz leseggelni :))))))

Csináld meg!!!

2013. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Amúgy,ha egy olyan lány tenné,akinek én már elmondtam,vagy akivel ismerkedek,akkor nem zavarna,de ha olyan,akiről azt se tudom,hogy ki,akkor ledermednék.

Csak reménykedhetnék,hogy nem egy pincés :D

2013. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok nagyon részletekbe menni, mert már így is gyanakodhat. :D De elárulta, hol szokott bulizni péntekenként, elhívott már egyszer, de nem mentem, mert nem értem rá épp.
2013. aug. 5. 23:20
 15/19 anonim ***** válasza:
Reméljük, nem találja meg ezt a kérdést. De ez nagyon jó ötlet!: ) Hajrá! Majd írd meg, mi volt.:)
2013. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

na, akkor odamész, hátulról megközelíted, befogod a szemeit, és a fülébe súgod: Szia Ritkasrác!

És a szerelem lángja abbana pillanatban fog fellobbanni!

Jelenet vége :PPPPPP

2013. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez így ahogy van jó, szerintem is csináld meg. :-D
2013. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na mi volt?:)
2013. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
úgy történt, ahogy eltervezted? :)
2013. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!