Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Késhet a menstruációm, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késhet a menstruációm, vagy felesleges izgulnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap feküdtem le először a barátommal. Védekeztünk gumival, és mivel úgy tudom a vérzés előtti napokban van a legkisebb esélye a teherbeesésnek, még ezt is beleszámoltam. De nagyon félek attól, hogy valami baleset miatt mégis terhes leszek. NEm élvezett belém, gumival védekeztünk, és kb. csak 10 percig tartott. NEm vagyok hülye biológiából, mielőtt még ezt mondanátok, de egy csomó ideig azért nem mertem vele lefeküdni, mert féltem, hogy teherbe esem. A napokban kell megjönnie, és már most izgulok, hogy nem fog. Felesleges?


2013. aug. 6. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is tudod a választ.
2013. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:
Feleslegesen izgulsz, egészen biztosan megjön, ha rendesen védekeztetetek.
2013. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég pánikolós vagyok, ezért pánikolok most is. Legszívesebben bevennék egy esemény utánit, de biztos baromság lenne. Később egyébként tablettát fogok szedni, remélem azzal el tudom engedni magam.
2013. aug. 6. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell bevenni,de persze hogy izgulsz,ettől viszont késhet egy kicsit.

Elsőre én is eljátszottam a pánikot,egyik barátnőm meg annyira parázott hogy szépen meg is jelentek nála a tünetek,a nőgyógyász 3x magyarázta el neki hogy nem terhes csak pszichés a dolog.

2013. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!