Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nagyon gusztustalannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nagyon gusztustalannak tartjátok, ha a barátnőtöknek a fekete bugyiján fehér foltok vannak?

Figyelt kérdés
egyértelmű a sok orgazmustól kialakuló "testnedv", vagy fehérfolyás... nyilván fekete bugyin látszik a legjobban, a többin nem annyira... mit szólnátok hozzá közvetlen szex előtt, ha levennétek a lányról? Undorítónak találnátok?

2013. jún. 28. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam megvizsgálni a bugyiját. De ha ilyen, akkor miért nem dobod le egyszerűen?
2013. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél fel bugyit. Mondju, akkor a gatya lesz olyan. Ez fogós kérdés.
2013. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lehet tenni ellene úgysem
2013. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ha valami más? Gyakori bugyicsere is megoldás ilyenkor.
2013. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
inkább mint a fehéren a fékcsík
2013. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van még ilyen !!!! Hát elég undorító a mosatlan koszos bugyi. De ez még undorítóbb ,ekkora bunkók vannak hogy ilyen kérdést tegyenek fel. Nem akartam erre válaszolni de ha az én barátnőmnek egy picit is foltos lenne ,úgy kivágnám hogy sose találna vissza.
2013. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elküldeném fürödni. ennyi az egész
2013. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!