Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kis HELP kéne (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis HELP kéne (főleg csajoktól). Mit lehet írni az exnek, akivel kb 1,5 éve elég csúnyán összevesztünk? (Igen tudom, leginkább semmit, de mégis hátha van valami ötlet)

Figyelt kérdés
Elég féltékeny típus voltam és talán nem mutattam ki mindig megfelelően, hogy szerettem. Hülye voltam...de most nem is ez a lényeg...csak beszélgetni szeretnék vele újból...
2013. aug. 6. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

"Szia.

Rég beszéltünk, és a napokban eszembe jutottál. Mesélj mi újság! :)"


"Szia.

Tudom régen nagyon csúnyán ért véget, de a napokban eszembe jutottál. Nincs kedved beszélgetni egyet és összefutni valamikor? Érdekel mi történt veled az elmúlt 1,5 évben!"

2013. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 katal1nka válasza:

Szia, nagyon sajnàlom, hogy olyan csùnyàn ért véget a kapcsolatom.


Azota is àllandoan azon agyalok, miért is történt mindaz, ami történt. Szeretnék veled talàlkozni és beszélni veled -immàr higgadt fejjel- mert nem tudok szabadulni a gondolattol.

Ha te is igy érzel, beszélgethetnénk.....

2013. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!