Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem. A barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem. A barátaimat bántsam meg vagy legyen ez életem legrosszabb hétvégéje?

Figyelt kérdés

A nyári szünet utolsó hetében lesz egy hétvégés összeröccenés a barátimmal az egyik haverom hétvégi házában.A gond ott kezdődik, hogy meghívták azt a lányt is aki nekem nagyon tetszik én viszont lemondtam róla, mert szeptembertől az ország másik részébe megyek továbbtanulni. Nem lenne semmi gond, max beszélgetnénk és semmi más és barátként elválnánk, csakhogy ma megtudtam, hogy az egyik haveromnak is nagyon bejön a csaj és ő ráakar nyomulni a buliban.

Vagy elmegyek és végignézem, ahogy befűzik azt a csajt akiért éltemben először oda és vissza vagyok VAGY nem megyek el, de akkor viszont nagyon sok barátomat megbántam, ugyan is ez a találkozás arról is szól, hogy elköszönjenek tőlem...


2013. aug. 6. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

menj el

a haverodat meg esetleg kérd meg, hogy ne most mert téged zavarna

2013. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fűzd be a csajt 1 éjszakára.
2013. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg menj el.
2013. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el lehet a lány rá sem bagózik majd, nem kell rögtön esküvőt szervezni nekik. Ha pedig nem tetszik a buli, rosszul érzed magad akkor elköszönsz és hazamész.
2013. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a bekat be kell nyelned. Ne nyafogj, mint mondod te magad mondtal le a lanyrol ... masik amit mondtal, hogy baratok lesznek ott.


Naszoval, ha te valojaban lemondtal az ismerkedesrol, akkor miert zavar ha egy haverod megprobalkozik a lannyal?


Feltekenyseg? Birtoklasi vagy? ... (helytelen)


Bucsuzz el a haverjaidtol es ha mar ugy is lemondtal a lanyrol, akkor orulj ha boldog lesz massal.

2013. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szerelmed előbbre való a barátoknál de ha ilyen könnyen lemondasz róla csak azért mert messzire mész tanulni nem hinném, hogy az vagy
2013. aug. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!