Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódunk egymáshoz, működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódunk egymáshoz, működhet így a barátságunk?

Figyelt kérdés

Mindketten azt valljuk, hogy nincs fiú-lány barátság, mert az a viszony vagy kicsit több (akár egyik, akár mindkét fél részéről) vagy kevesebb. Ennek ellenére már 2 éve nagyon jóban vagyunk, bármi problémánk van, egymáshoz fordulunk elsőként. Nemrégiben elmondta egy beszélgetés alkalmával, hogy számára több vagyok, mint barát, testileg és lelkileg is vonzódik. Illetve én is bevallottam, hogy ez bennem is hasonló, csak eddig elfolytottam. Viszont vannak okok, ami miatt nem lehet köztünk semmi, ezeket is megbeszéltük.

Tartható ez az állapot, így, hogy mindketten tudjuk, hogy a másik többet szeretne? Azóta, hogy ez törtent, nem találkoztunk, épp ezért, mert tartok tőle, hogy más hangulata lenne a találkozó...

Valakinek talasztalata ezügyben? Kordában tartható? Vagy hanyagoljuk egymást? Vagy csak sodródjunk?

Ti mit tennétek?

Én 19/L, ő 22/F


2013. aug. 6. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy lépjetek, vagy hanyagoljátok egymást, hosszú időn át nem lehet fenntartani egy ilyen köztes állapotot. Egyszerűen nem működik.
2013. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vagy jöjjetek össze vagy hanyagoljátok egymást.
2013. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!