Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném jóvá, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném jóvá, mert még őt szeretem, van esélyem?

Figyelt kérdés

Nem ítélkezést kérnék.


Biszexuális férfi vagyok (23)

És járni kezdtem egy lánnyal,jól indult minden.

Viszont megismerkedtem közben egy pasival,aki szintén bi,neki is van 3 éve kapcsolata,ő azt mondta szintén szereti a párját,de azon,hogy férfiakat is megkíván,nem tud változtatni.

A barátnője semmit sem tud erről.

Kölcsönös megértésen kialakult köztünk egyfajta barátság,extrákkal.

Viszont a barátnőm megtudta,mert elolvasta a számítógépemen a beszélgetéseinket,mire én ideges lettem,hogy miért csinálta ezt,azzal jött,h érezte hogy valami nem stimmel,viszont nem erre számított,most iszonyat megundorodott tőlem,és azt akarja hogy tűnjek el az életéből,valamint azt mondta,hogy le fogja buktatni

a barátomat,a bnője előtt....nem tudom,hogy ezt idegességből mondta e.

Viszont megbántam hogy belementem ebbe,és őt szeretem.



2013. aug. 6. 18:11
 1/10 Dirty111 ***** válasza:
100%
Késő bánat...
2013. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Eső után köpönyeg!


Bocs,de rohadtul nem tudlak sajnálni.....

Nagyon szeretheted,ha egy másik pasival homokozol titokban.....

2013. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt megszívtad. Tartsd tiszteletben a lány akaratát és hagyd békén!!!
2013. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna gondolkodni,azután cselekedni.Most már nem tehetsz mást,csak verheted a fejed a falba.
2013. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Menj el AIDS tesztre!
2013. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így jártál...
2013. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem az a lényeg, hogy bi vagy-e vagy hetero. Ez megcsalás. A bizalmat csak egyszer lehet eljátszani. EZ rossz hír Neked. Hidd el, a legjobb, ha ezt a lányt elfelejted. Az biztos, ha Veled maradna is, ez örök tüske lenne benne (és most mindegy hogy milyen nemű, akivel megcsaltad)

Magadban kellene végiggondolnod, hogy tudsz-e uralkodni magadon és ellenállni a csábításoknak. Ameddig nem, addig ne kezdj tartós kapcsolatba.

2013. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 18:25


Szerintem is tök természetesen,teljesen mindegy hogy milyen nemű emberrel történt meg,barátom is azt mondta,hogy lényegtelen......itt az a baj,hogy ő monogámabb mint én

2013. aug. 6. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy monogámabb; vagy az valaki, vagy nem. A barátod sem monogám.

Lehet, neki is az lenne a legjobb, ha szakítana a párjával. Milyen kapcsolat az, mai hazugságra épül?

Nem csak annak gáz, akit becsapnak, de aki becsap, annak is. Egy őszinte pillanata nem lesz az életben. Ezzel ki tud együtt élni? Viszont hallottam olyanról, hogy eleve nem titkolta valaki azt a párja előtt, hogy biszexuális, és a lány tudta, hogy fiúkkal is együtt van a párja. Van olyan lány, akinek ez nem gond. Csak a kezdetektől őszintének kell lenni. Erre mondhatnád, hogy még az elején nem tudtad, hogy felbukkan valaki. Persze, nem tudhatod. Ennek pedig az a fair megoldása, hogy amikor elkezdesz más után érdeklődni, akkor még mielőtt történne valami is, meg kell szakítani az addigi kapcsolatot.

2013. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a biszexualitás a baj (bár az ilyenek miatt hihetik sokan, hogy egy biszexuális sem tudja magán tartani a nadrágját, akár van párja, akár nincs), én nem emiatt undorodnék a barátnőd helyében, hanem mert:

- akit megkívánsz, azzal le is kell feküdni

- találkozol ezzel a pasival, és el is van felejtve, hogy mindkettőtöknek van párkapcsolata

- lebuksz, hogy rendszeresen csalod, és még neked áll feljebb

- neked is véletlenül éppen akkor támad bűntudatod, amikor már lelepleztek.

2013. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!