Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanácsotokat szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goren018 kérdése:

A tanácsotokat szeretném kérni. Nagyon szeretjuk egymást a barátnőmmel, De a szülei nem fogadnak el mert roma vagyok. Szerintetek mit csináljak most? És nem hagyjuk a kapcsolatot!

Figyelt kérdés
Ha titkolózunk és egy idő után küldök a házukhoz pl rózsákat vagy bon bont az jó ötlet lenne?

#szeretet #De..
2013. aug. 1. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

ha emiatt nem fogadnak el, de ti szeretitek egymást, akkor legyetek titokban együtt, az oké

az hogy küldözgess neki virágot, csokit annyira nem

ha a lánynak tetszene is és nem tartaná túl nyálasnak, ha a szülei meglátják, magyarázkodhat

de tőle kérdezd meg, hogy szeretné-e

2013. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen szeretné ezt már megbeszéltük h-h fogok bevágódni a szüleinél és nagyon teperni fogok.
2013. aug. 1. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyi idősek vagytok? Egyébként én nem tartom túl jó ötletnek a titkolózást, csak egyszer kell a szüleinek megtudniuk és egy életre végleg el vagytok vágva előttük.
2013. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 17 Ő 16 tudom fiatalok vagyunk még. de mindent megteszek érte!
2013. aug. 1. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!