Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan mi értelme van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan mi értelme van annak, hogy bizonyos társkeresőkön a legalapabb funkciókért úgy mint az üzenetküldés is fizetni kell. Csak én érzem ezt rohadt nagy kapzsiságnak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban szerencsétlen ember mindig is volt, mindig is lesz, és ezek az oldalak az ő kétségbeesésüket és naivitásukat használják ki. Ennyi. De, szemétség, de nem csinálnák, ha nem lenne, aki fizetne érte.
2013. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fenébe, akkor én is ilyen vagyok. Király, na én ezeknek egy fillért se fizettek.
2013. aug. 7. 08:44
 3/6 anonim ***** válasza:

próbákozz off topic fórumokon az ingyenes és legalább az érdeklődési kör alapból stimmelne


csak egy ötlet sosem próbáltam, belegondolni sem merek amúgy kiket foghatnék ki mondjuk bioware social-on


lol


amúgy jól látod ha fizetni kell érte akkor lehúzás bár fogalmam sincs, hogy ki társkeresőzne 40 alatt ők meg azért már megtehetik, hogy hagyják magukat lerántani egy nem túl komoly összeggel

2013. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hé, ismerek pár Mass Effect rajongó csajt, igaz van pasijuk, tehát nyugodtan próbálkozz. Én meg addig... Passz...
2013. aug. 7. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem csajok sosem fizetnek érte. a pasikat bezsongatják, hog írjon a lányak, nade csak ugytud írni, ha fizet.

kifizeti az ipse, ír, és várja a választ, ami sosem fog jönni mert a csaj már fél éve nem is volt az oldalon.

szóval jah. lehúzás az egész.


abban viszont nem értek egyet, ohgy csak a szerencsétlenek kapaszkodoja a net.

Könnyebb beszélgetni, mindkét félnek, tét nélkül. más mint élőben. bátrabb lehet az ember.

2 kapocslatom született netről, mindkettő hosszú volt.

2013. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi kapzsiság. Egy ilyen oldalt üzemeltetni komoly költség. Tényleg elvárnád, hogy minden ingyenes legyen? Ennyi erővel kapzsiság, hogy a kenyér pénzbe kerül.
2013. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!