Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csináltam miattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináltam miattam bizonyos dolgokat az exem?

Figyelt kérdés

Példák: szakítás után nem beszéltünk pár hónapig. Neki lett barátja, mikor újra felvette velem a kapcsolatot, akkor kiderült, hogy még érez irántam és vonzódik hozzám, ezért megpróbáltam visszaszerezni. Ekkortájt folyamatosan posztolta ki a közös képeiket az új barátjával. Kb. 2 hetente váltogatta a borítóképeit és folyamatosan azt mutatta a világ felé, hogy milyen boldogok.


Döntés elé állítottam. Ő vagy én. Őt választotta 1 hét gondolkodás után, elég parázs volt az utolsó beszélgetésünk. Újabb közös borítóképet rakott be erre fel. Mintha ezzel bizonygatná, mennyire szereti.

A profilképe sose volt olyan kép, amin a barátjával van együtt, egyedül akkor változtatta meg pár hete arra 2-3 napra, amikor pont 1 éve csalta meg velem.


Ezeket miért csinálja? Nekem miért bizonygatja, hogy mennyire szereti, amikor tudom, hogy nem szerelmes belé?


2013. júl. 27. 17:08
 1/9 A kérdező kommentje:
*Miért csinál
2013. júl. 27. 17:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Minek kellett ha már másé? Kit érdekel? Tiltsd le.
2013. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Légyszíves a kérdésre válaszoljatok. :)
2013. júl. 27. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Leírtad a kérdésben pontosan, hogy miért csinálja. :)
2013. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem, de gondoltam, hátha valaki kicsit magára ismer, hogy ő is csinált hasonlót.

Viszont, ha tényleg miattam csinálja, akkor miért van együtt vele? Szerintem nem vagyok számára közömbös, úgy viszont mi értelme van együtt lennie azzal a sráccal?

2013. júl. 27. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:

tudja, hogy nincs értelme visszamennie hozzád, viszont gondol rád.. jelzéseket küld a világnak, neked, vagy csak magának.

attól még szeretheti a barátját, hogy ezt csinálja.. ha téged szeretne, téged választott volna. ennyi. kár, ezen gondolkoznod!

2013. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De szeret, ez tuti. Csak nem értem, hogy miért csinálja ezt ha őt választotta? Miért bizonygat?
2013. júl. 30. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:
hát.. akkor magának, meg lehet egyébként is ilyen. a külvilág felé mutogató. nekem már egy éve volt barátom, mire kiraktam egy képet kettőnkről, sose éreztem fontosnak ezt a dolgot.. aki ismer minket, az tudta úgyis, hogy együtt vagyunk. akik meg nem, elkezdtek likeolgatni, meg gratulálni, így 1 év után. nem vicces? :) haha.
2013. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam hogy magának. De pár kép megosztásával bebizonyít magának ilyen volumenű dolgot? Vagy csak megnyugszik? Nem igazán értem a nőket.
2013. júl. 30. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!