Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy pasi hajlandó azért fizetni hogy láthasson webkamera előtt egy meztelen csajt aki mindenfélét csinál magával, de a nők ugyanezért nem fizetnének egy pasinak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 14:44
1 2
 1/18 anonim válasza:
81%
Mert a csajok ezt ingyen is megkapják.
2013. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Akkor ezért van az hogy a pasik lek*urvázzák az ilyen nőket?

Mert frusztráltak hogy ők ezt nem kaphatják meg ingyen hanem fizetniük kell?

2013. aug. 7. 14:48
 3/18 anonim ***** válasza:

Én nem fizetnék egy nőnek ezért.

A probléma megint a kérdezőben van...

2013. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3

Bocsánat pontatlanul fogalmaztam.

Sok pasi miért hajlandó érte fizetni.

És te miért nem fizetnél?

2013. aug. 7. 14:53
 5/18 anonim ***** válasza:

szerintem azért nem fizetne mert van esze

amúgy a férfiakat jobban izgalomba hozza a női test látványa ahog kényesztetik magukat mint a nőket a pucér férfi,én legalábbis nem izgulok arra hogy mit csinál magával egy pucér pasi

20L

2013. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Ez is abból ered, hogy ha egy nő úgy ébred fel reggel, hogy "na ma szexelni fogok", az fog is, ha nincsenek elvárásai. Fordítva ez már nem ilyen egyszerű. Gondolj bele, ha egy nő megkér 10 férfit, hogy feküdjön le vele, 1 biztos igent mond, de inkább több. Viszont egy férfit hasonló helyzetben elzavarnának, bár ha nagyon jól néz ki, vszínű lenne olyan nő, aki benne lenne.
2013. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Soha, hangsúlyozom soha nem fizetnek ezért. Én már csak ilyen kis spórolós zsidó vagyok.
2013. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7

Vagyis nincs pénzed.

HA volna biztosan fizetnél te is.

2013. aug. 7. 15:07
 9/18 anonim ***** válasza:
Van pénzem. Ennek ellenére sem. Hihetetlen mi?
2013. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
És hogy miért nem? Azért mert megalázónak tartom magamra nézve, hogy a semmiért fizetek.
2013. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!