Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-19 éves lányok. Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-19 éves lányok. Ti hogyan elitek meg leszbikusságotokat/biszexualitásotokat?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok és biszex, de a lányok sokkal jobban érdekelnek. Nem volt még szexuális tapasztalatom, szerelmes sem voltam még, ezért teljesen biztos nem vagy a dologban.

Mivel nincs barátnőm addig nem is mondom el a szüleimnek, de a közeli barátaim tudják és nincs vele problémájuk.



2013. aug. 7. 15:58
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Én 14/L vagyok. És már kisebb korom óta érzem hogy valami nincsen rendben velem. Anyukámnak mikor kicsi voltam el is mondtam de ő ezt szerintem úgy fogta fel hogy ; 'ó hát még kicsi,majd változik' :) De nem. nem változott semmi. És ezt a témát már nem is mondom neki,félek felhozni.

Van egy lány akibe pontosan 7 hónapja és 1 napja fülig szerelmes vagyok. Ő a legjobb barátnőm. És ő ezt nem is tudja,félek hogy emiatt megromlik a barátságunk és elveszítem. Bármennyire is akarom hogy elmúljon nem múlik,csak szenvedek miatta. Volt 1-2 olyan mondata hozzám amiből le lehetett szűrni hogy kicsit több mint barátság.

De nem lett semmi se. Fel sem merem hozni.

:'( :( És nagyon de nagyon fáj meg rossz. Mert szerelmes egy fiúba és nekem lelkizik,miközben én meg őt szeretem :'( :(

2013. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nálam ugyan ez van, mint az utolsónál... 13 éves korom óta szeretem a legjobb barátnőmet, a volt pasimmal is miatta szakítottam. Annyit mondott eddig, hogy egyszer szeretné kipróbálni lánnyal.

Kedves kérdező! Én is azt ajánlom, hogy a szülőkkel várj. Ne aggódj az orientációd miatt, érezd jól magad a bőrödben. Szerencsés vagy, hogy a barátaid elfogadnak úgy, ahogy vagy!

2013. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
utolsó vagyok, lemaradt: 16/L/Bi.
2013. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor én is elmondom az én szitumat :) 16/L/Bi vagyok. én 6.-os koromban szerettem bele először egy lányba.. akkor még nem gondoltam semmire, csakh majd elmúlik, ez nem szerelem.. lassan rájöttem h mégis az, de akartam elhinni.... én is küzdöttem ellene, de fölösleges, és nem sikerült.. volt barátom is, nem is egy.. én megpróbáltam, mindenképp tenni akartam ellene... volt komoly kapcsolatom is fiúval.. aztán szakítottunk, mert elköltözött. a srác tudta h biszex vagyok de csak mosolygott rajta meg poénkodott, és aztmondta h lányokkal megcsalhatom.. a legjobb bnőmmel "hülyéskedtünk" is, de az nem volt jó mert nem volt szerelem..:) egyébként 7.,-8.ban is szerelmes voltam egy lányba, 9.,-10.ben pedig megint egy másikba... és végig voltak fiúim.... vagyis 10. félévkor unatkoztam, és elkezdtem ismerkedni a neten:) pont itt gyakorin kezdtem el levelezni egy lánnyal. :) nagyon szimpi lett, elkezdtünk facen chatelni, éjjel-nappal beszélgettünk, ameddig csak lehetett, csak enni&inni&mosdóba járni mentünk el a géptől :D skype-oltunk is folyamatosan. nagyon megtaláltuk a közös hangot:) csak majdnem 200 km-re lakunk egymástól ..... fura volt, nem akartam elhinni de kezdtem többet érezni iránta... de neten keresztül ?? :S aztán májusban jött a naaagy lehetőség.. osztálykirándulni tőle pár km-re mentünk :D elhívtam, és találkoztunk :D hihetetlen volt, azthittem kiugrik a szívem a helyéről :D akkor már biztos voltam benne, h szerelmes vagyok belé :$$ itthon is előadtam mint netes barátnő.. :) aztán nyáron voltam nála egy hetet és ő is volt itt egy hetet. fantasztikusan jóvolt, halálosan szerelmes vagyok :D a szüleim nemhiszem hogy tudják, bár hülye aki nem veszi észre..... sztem nagyon levágós.. ahogy egymásra nézünk.... hmm. a barátaim teljesen jól fogadták, sőt még örülnek is neki hogy végre ilyen boldognak látnak. bátyám is tudja, egyáltalán nem ellenzi, jófej velem, mindig poénkodunk :D a szüleimnek mostanában tervezem elmondani, hogy mi is van.. csak mivel volt eddig 5 barátom, elkönyveltek heteronak .... :S szerintem Te is csak akkor avasd be őket, ha majd teljesen biztos leszel a dologban, és lesz esetleg egy barátnőd, akit szeretsz :) bocsesz, ha hosszú lett :/
2013. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!