Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-19 éves lányok. Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-19 éves lányok. Ti hogyan elitek meg leszbikusságotokat/biszexualitásotokat?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok és biszex, de a lányok sokkal jobban érdekelnek. Nem volt még szexuális tapasztalatom, szerelmes sem voltam még, ezért teljesen biztos nem vagy a dologban.

Mivel nincs barátnőm addig nem is mondom el a szüleimnek, de a közeli barátaim tudják és nincs vele problémájuk.



2013. aug. 7. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis akkor én 20 évesként nem is válaszolhatok? o_O Na szép!
2013. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Válaszolhatsz, de főként ez a korosztály érdekel. (Közelebb vannak az én koromhoz)
2013. aug. 7. 17:00
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz pontosan?:)

Én szintén tizenhat vagyok, van barátnőm (biszex vagyok) éés szerintem nem feltétlenül kell "tapasztalatodnak" lennie, hogy biztos legyél a dolgokban. Meg nem is feltétlenül kell biztosnak lenned a dolgokban, ússz az árral.

Közeli barátok tudják, hogy kapcsolatom van, ugyan én nem csinálok belőle nagy ügyet. Két embernek mondtam el én magam, többiek meg sejthetik a szavakból amiket használok, vagy láthattak utcán a barátnőmmel.

Hogy nem félek/féltem-e a reakcióktól? Dehogynem. Viszont szerelmes vagyok, és hihetetlen érzés közel lenni hozzá, és nem letagadni.


A mi kapcsolatunknak jót tett, hogy kicsit nyilvánosabbak lettünk, sokkal "igazibbnak" tűnt - meghittebbnek, bár ehhez az együtt töltött időnek is sok köze volt :)


Viszont tényleg érdekelne, hogy pontosan mire gondolsz, hogy jobb választ tudjak adni (az én részemről).

2013. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az érdekel, hogy a szülők előtt hogy viselkedtek mikor kérdezik van-e valakitek.

Milyen volt a ráébredés, hogy te ebből a szempontból más vagy mint a legtöbben. (az mikor volt)

Hogyha felvállaljátok a többiek hogy viszonyulnak ehhez, stb.

2013. aug. 7. 20:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, de válaszolok. Mindig is éreztem, hogy más vagyok, mint a többi. 18 évesen voltam először lánnyal, hihetetlen volt. Aztán egyre jobban a lányok felé hajlottam. Mára már tudom, hogy leszbikus vagyok, kapcsolatom is van, elmondtam a szüleimnek nemrég és nagyon rosszul viselik. :/ De tudtam, hogy ez lesz. Tudtam, hogy nehéz lesz nekik, mert homofóbok és ismerem őket. Szerintem ne mondd el még ilyen fiatalon, mert nekem még most is, 22 évesen is, azt hiszik, hogy csak azért vagyok leszbikus, mert trendi és mert különcködni akarok. Pedig nem így van és hiába mondom nekik, nem értik meg. Az én barátaimnak sincs problémájuk ezzel az egésszel, épp ez a legrosszabb. Mármint az, hogy a barátaim totál lazák, elfogadják minden gond nélkül, a szüleim meg egyáltalán nem. Nagyon fáj, de ez van.
2013. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

szüleimmel én is úgy jártam mint az előző :/

amúgy nekem nincs problémám azzal, hogy leszbikus vagyok :D

mindig tudtam hogy tetszenek a lányok 16 évesen kiderült, hogy csaka lányok, akkor lettem szerelmes az első barátnőmbe

a barátaimnak szinte azonnal elmondtam és senkit nem veszítettem el emiatt, egyáltalán nem változott a barátságunk

19/N

2013. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

én is 16 éves vagyok, és tavaly bizonyosodtam meg arról, hogy csak a lányok érdekelnek.

a szüleimnek nem merem elmondani, mert volt már barátnőm, akivel "lebuktunk" (együtt voltunk fél évig) és azt nehezen viselték. ők abban a hitben élnek, hogy az nekem csak kíváncsiság volt.

én akkor szeretném elmondani nekik, ha már van egy pár hónapos kapcsolatom, amiben boldog vagyok.

ha meg valaki megkérdez, hogy mi van a fiúkkal, akkor csak annyit mondok, hogy megvagyok nélkülük is :D

2013. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

15 éves vagyok.És szintén biszex.Ugyan ez a szitu.Nincs tapasztalatom és még nem is vagyok benne biztos.(vagyis nem akarok biztos lenni benne)

Már kérdezték meg hogy miért nincs barátom...De mindig eltereltem a szót.Nem akarok biszex se leszbikus lenni.Ezért akarok valahogyan tenni érte.Sajnos ha ez így marad elöbb utóbb rá fognak jönni ezért félek.Inkább hagyom az egészet és küzdök ellene^^

2013. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

én is ugyanígy vagyok...néha a fiúk is felizgatnak de egyébként a lányok valahogy jobban érdekelnek. tőlem szerencsére nem szokták kérdezgetni a szüleim, hogy van-e barátom, sőt, jobban örülnének neki, ha 40 éves koromig nem is lenne, de azért ennek jobban is örülök, mert elég kínos lenne :S

15l

2013. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Először rosszul, nagyon rosszul... A szülők szerencsére nem kérdeznek semmit, illetve ha kérdeznek az ismerős fiúkról, akkor csak mosolygok és "hát persze...", szóval ez nem gond nálunk. Amíg nem tudod biztosra ne mondj anyudéknak semmit, sőt utána sem muszáj, ha nem akarod...


19/L

2013. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!