Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti akkor is együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti akkor is együtt alszotok a párotokkal mikor menstruáltok? Hogy oldjátok meg ha igen? (pár hónapos kapcsolat.3. együtt alvás lenne)

Figyelt kérdés
pár hónapos kapcsolat...3. együtt alvás lenne..félek, hogy valami baleset történhet..bár még csak az első nap lesz olyankor még nálam nagyon gyenge.

2013. aug. 7. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Hát... ugyanúgy alszunk, mintha nem jött volna meg.

Ha félsz a balesettől, tampon+betét, aszt' cső.

2013. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
persze,ugyan úgy együtt alszunk.Nincs abba semmi hogy megvan.
2013. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Persze. Ugyanúgy, mint máskor.
2013. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tampon a punciban és kész. Nem szokott semmit összekenni...
2013. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. aug. 7. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

én sosem csinálok ebből problémát, beteszek egy tampont, megmondom, hogy ma csak orál lesz, ebből érti hogy mi van , ennyi

de egyébként "baleset" is előfordult már, de nem az ágy lett véres, hanem az alsógatyája, kicsit kellemetlenül éreztem magam,dehát nem tehetek róla, természetes dolog

(az ő reakciója:ááá, mi ez? Fuj. Na nem baj, most együtt menstruálunk :))

2013. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D éértem köszi...megnyugtattatok:)
2013. aug. 7. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!