Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezen indult kapcsolat, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen indult kapcsolat, a szakítás is felmerült (vagy meg is történt), és végül mégis úgy döntöttetek, megpróbáljátok együtt?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mennyi idő után, miért inogtatok meg, és végül miért gondoltátok meg magatokat, hogy sikerült "visszacsinálni". Kort írjatok légyszi. Köszönöm.

2013. júl. 3. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan nem volt szakításról szó, de jobban jártam volna. Ezzel nem lehet általánosítani, de ami nehezen indul... Miután összejöttünk, 2 héttel már volt egy akkora vita, hogy hihetetlen. Lassan kiderült, hogy a lány nagyon gyerek volt még (hisztis,sértődös). 1 évig jártunk, amiben fé év nagyon jó volt, fél év pedig rémálom. Így 5 év távlatból visszagondolva megkíméltem volna magam sok mindentől, ha a bizonyos 2 hét után szakítok (akkor megfordult a fejembe). Viszont amíg agyilag nem készített ki, a sex isteni volt. Igaz ez már nem a kérdéshez tartozik. Szal 1 szó, mint 100 nem egészséges dolog, ha már a legelején megy a fesztivál.
2013. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!