Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen világ ez hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen világ ez hogy két szerelmes közé állhatnak olyan dolgok mint a korkülönbség, az etikai okok, a nemzetiség stb. egyáltalán ki veszi a bátorságot ahhoz jog jogot formáljon arra hogy ilyesmibe üsse az orrát?

Figyelt kérdés
Nem vitát szeretnék szítani csak beszélgetni erről.

2013. máj. 22. 08:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én veszem a bátorságot,jelen.
2013. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom az utóbbi idők egyik legjobb kérdését tetted fel.
2013. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én csak akkor "ütöm bele" mások dolgába az orrom, ha megkérdeznek. Illetve akkor is csak legfeljebb véleményt formálok. Egyébként mindenki azzal áll össze, akivel akar, románnal, négerrel, arabbal, kínaival, zsidóval... :)
2013. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De miért....?ne haragudj de nincs hozzá közöd addig amíg Neked károd nem származik belőle. És ezt nem azért mondom mert én is a fenti helyzetek egyikében vagyok....
2013. máj. 22. 08:21
 5/21 A kérdező kommentje:
A vélemény kifejtetéssel nincs baj szerintem. Csak az undorító fröcsögéssel meg amikor mindenáron szét akarják szedni őket.
2013. máj. 22. 08:23
 6/21 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sokan előítéletesek.

Tegnap például feltettem egy kérdést hogy milyen esélyeim vannak egy pasinál ha már van egy gyermekem.

Erre jött a fröcsögés, hogy ássam el magam azért mert van egy gyerekem (Tisztelet a kivételnek, mert azért volt normális válasz is), aztán privátban kaptam egy olyan levelet, hogy ő neki nem kell más fattya.

Látjátok itt tartunk,olyan bátor volt hogy csak privátban merte leírni.

2013. máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
az egyik rám is áll, de soha nem foglalkoztam vele, hogy kinek mi a véleménye róla ... sőt, nekem és páromnak nem is tettek megjegyzéseket, legfeljebb a hátunk mögött, ott meg pont jó helyzetben voltak ahhoz, hogy kinyalják
2013. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
persze...privátban meg a hátunk mögött tudják jártatni a szájukat. Annyi szitkozódó választ láttam itt hogy csak na! De egyik sem tudná megcsinálni azt amin a kérdező keresztülmegy
2013. máj. 22. 08:58
 9/21 anonim ***** válasza:
Aki ide ír ki kérdést ezzel kapcsolatban az ne csodálkozzon, ha neki nem tetsző válaszokat is kap. Ez van.
2013. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

énis veszem a bátorságot igenis!


mert miylen szerelem az, ahol egy 30 fölötti pasi, összejön egy 17-20 éves lánnyal???

az enm szerelem, csak nyálzás, menősködés a pasinak, hogy iylen vénen mmég kellek a fiataloknak, a csajnak emg szintén, ohgy fiatal vagyok, és "tapasztalt, érett" pasim van, és kocsija van, és uhh meg ahhh komoly a kapcsolat, nem kell más, csak ő


hányok az ilyen lányoktól.

a többi fent említett példával (etika, vallás, nemzetiség) nincs bajom. de ez a 18 vagyok és 32 a pasim, és uhh de szeretem téma nagyon felb*ssza az agyam.

Azért is, mert egy ilyen lány, ha szétmennek ezzel, mégis mit fog elvárni egy korban hozzá illőtől? legyen, kocsi, ház, pénz bulizni, vacsira, mozira, legyen érett, és ász az ágyban...

ami igen igen ritka, ismerve a férfitársaimat.

2013. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!