Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik srácot választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik srácot választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

1.Osztálytársam,legjobb barát. 3 éve legjobb barátok voltunk,közben egymásba szerettünk.Nem történt semmi,kerültük egymást.1 évig egymáshoz se szóltunk.1 éve ismét legjobb barátok vagyunk.Tudunk egymásról mindent.A 3 év alatt ottalvós buliban kétszer együtt aludtunk.(Nem történt semmi,csak összebújás.)Folyamatosan hecceljük egymást,hogy egyszer lefogunk feküdni egymással.Amit úgy érzek,hogy előbb utóbb tényleg meg fog történni.Nagy a vonzódás köztünk,teljesen az ideálom.


2. Ő is osztálytársam,jó haver.Körülbelül 3-4 hónapja vagyunk jobban jóba.Előtte nem beszéltünk egymással.Kicsit kétértelmű pasi.Nem tudok kiigazodni rajta,és azt hiszem,hogy ezért próbálok harcolni érte.Egyik nap keresi a társaságom,nyomul.Másik nap rám se bagózik.A vonzódás úgy érzem vele is jelen van.Ha a környezetemben van,nem tudok másra figyelni.Nem bírom ki,hogy ne nézzem meg merre van,mit csinál.A barna kunyizós szemeiért ölni tudnék.:D


3. Ő legjobb barátnőm pasijának a legjobb barátja.Ő egy évvel idősebb tőlem.Őt nem nagyon ismerem,de jól kijövünk.Utolsó találkozásunkkor puszit is adott már.Szoktunk néha négyesben eljárni ide-oda.Külsőleg ő is az esetem.Meg a személyisége is nagyon tetszik.Szívesen járnék vele is.De leginkább a barátnőm meg a pasija erősködnek,gondolom,hogy tudjunk dupla randira járkálni.:D De ettől függetlenül tényleg benne is van valami,ami megfogott.:)


4. Ő az előbb említett barátnőm pasijának a bátyja. Ő 20 éves.(Ez miatt nem is nagyon érzem,hogy lehetne közöttünk bármi is.) Pár hete ismertem meg.Azóta elkezdett nyomulni. Folyamatosan hív közös programokra az öccsével meg a barátnőmmel.És ők is örülnének,ha összejönnénk. De mondjuk ő annyira nem vonz.Pont az ideálomnak az ellentéte,de ettől függetlenül helyes. Belsőleg is rendben van teljesen a korához képest.Nővéremmel is jóba van.Tényleg bírom nagyon,de nem nagyon tudom elképzelni magamat vele együtt. Egyszer úgy érzem,hogy beleillik a képbe,másszor pedig azt,hogy nem.


Szerintetek melyik sráccal kezdjek el komolyabban foglalkozni? Nagyon szeretnék már egy barátot,de igazából nem tudok dönteni. És most itt van 4 helyes,belsőleg is értékes srác.Hülye lennék elszalasztani a lehetőséget. Kérlek segítsetek,és bocsi,hogy ilyen hosszú lett.:)

16L


2013. aug. 8. 01:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Amelyiknek tetszel.
2013. aug. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt amelyik iránt érzel valamit?
2013. aug. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak 4 van? Sajnállak.
2013. aug. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es :))


A 2-es random tini p!cs@'nak hisz..azért van hogy 1x foglalkozik veled, aztán nem.


A 3-as..hát..ahogy mondtad "erőltetik"


A 4-s a kora miatt esik ki.


Minden képpen az elsőt válaszd, ahogy mondtad aludtatok is màr együtt, nem akart lefeküdni veled..az azt jelenti hogy többre tart..+ az utolsó mondat :)

Ja és ő róla írtál először :))

2013. aug. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hopp ezt nem ide... XD
2013. aug. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Mind a négynek tetszem..

Leginkább a 2-es iránt érzek valamit.De ő annyira kétértelmű..

2013. aug. 8. 01:42
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
dobd be a négy számot egy kalapba oszt húzz egyet.
2013. aug. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi 5#ös :)

Én is leginkább az 1-es meg a 2-es között vacilálok..De jó lenne,ha a 3-assal is lenne valami..:S:D

2013. aug. 8. 01:44
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ti tini lányok buktok arra ha nem foglalkoznak veletek..ahogy mondtam...mindössze ezért a 2-esen gondolkodsz ;)
2013. aug. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján az 1-es eléggé nyerő, utána a 3-as is, a 2-es sem lehet rossz, a 4-est meg kizárnám. Egyébként meg csináld azt, hogy ellazulsz, és elképzelsz egy jövőbeli képet, hogy mi lenne ha az egyik vagy másik lenne a barátod, és közben figyeled, hogy milyen érzés. :)

Régebben, amikor nem volt barátom, és nem tudtam dönteni több srác közül, akkor én mondjuk mindet hagytam, és a végén jött egy újabb srác, akinek adtam esélyt. :D :D

2013. aug. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!