Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lány ideálotok van?

Figyelt kérdés
mindig csak a lányoktól kérdezik!:D
2013. aug. 8. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

barna,fekete haj

kék szem

kb ezek amik nagyon tetszenek de nem mérvadó szóval nem ez alapján fogok választani :D

2013. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
legyen alacsony, és aranyos :)
2013. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha mondok neki valamit, akkor fogja fel, én már ennyivel is megelégednék
2013. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, aranyos hűséges.

Ennyi bőven elég nekem.

2013. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a szőke hajú lányokat de a barnákat is. A feketéket hát.. az már necces :D egy jó formás segg olyan tenyérméretű nekem az a tökéletes és cickónál is. Én szeretem ha a csajnak van egy stílusa de ne egy r****c stílusa legyen hanem egy normális. legyen ápolt. Ez így külsőre az ideál.

-szőke haj

-kék szem

-szép arc

-formás popsi és cici

2013. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Külsőleg nem igen van ideálom,az adja magát,legyen szép,nem irok haj meg szemszineket,nálam ne legyen magasabb,súlya átlagos

Belső lehessen vele beszélni,ne legyen bunkó,egy kis humor sem árt,kedves,jofej

2013. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg?

Egy normális lány,aki nem fb-n él,nem piál/bulizik állandóan,külsőre átlagos és még karácsony előtt megtalál :D

2013. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
175 magas, szőke haj
2013. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Haj: Bármilyen szín, a göndör a favorit, de lehet bármilyen, álljon jól a lánynak.

Arc: szem: kék/zöld orr: ne legyen túl nagy, inkább pici orr száj: kis száj, kicsit kacsásabb (nem műtéttől, alapból kicsit kijjebb van)

Mell: Ne legyen túl nagy, de ne is legyen kicsit, álljon jól neki, férjen bele a tenyerembe, de azért kicsit lehet nagyobb:3 Has: lapos, kicsit izmosabb Csípő: aránylag legyen széles, a lány vékony, de kicsit kikerekedik, de mivel sovány, nem dudorodik ki, csak alakban látszik, hogy nagyobb Láb: izmos comb, izmos vádli (azért ne mint egy férfi), szőrtelen láb: 40-41nél nem nagyobb, jól ápolt, szexi kis láb, olyan nyalnivaló:3 Belsőt azért nem írok, mert az mindig változó. 17/F

2013. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
NŐNEMŰ'"+!%/ :D
2013. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!