Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-16 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 éves fiúk! Nektek milyen a lány ideálotok? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy mik azok a dolgok, amik megfognak egy lányban. Legyen kisminkelve, vagy inkább legyen természetes? Legyen vékony, legyen mit fogni rajta, nem zavar, ha van rajta 1-2 kg súly felesleg? Inkább alacsony, vagy magas legyen? Nálatok mit jelent az, hogy legyen ápolt?

Belsőre milyen legyen? Legyen zárkázott, vagy inkább nyitott? Mosolygós vagy komoly? Előre is köszi!



2013. jan. 16. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%

[link]


Az ilyenek

2013. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ú... elég durva... :)
2013. jan. 16. 20:44
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem felesleges ideálokat állítani,mert ha megszeretek valakit azt egyáltalán nem az teszi,hogy az ideálom-e vagy sem..

De általában szolidabb,normál alakú,kicsit alacsonyabb lányokat szeretem.

ápolt=törődik a külsejével(rendes tisztálkodás,hajmosás,igényes ruhák)

Belsőre mosolygós,kicsit csendesebb,de nem túl zárkózott.

Egy kis súlyfelesleg nem zavar,ne legyen tökéletes:)

16/F

2013. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Forever Dave ^^ [link]
2013. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

2. Köszi

3. Neked aztán van ízlésed!

2013. jan. 16. 20:49
 6/21 anonim ***** válasza:
Honnan a bánatba tudhatnák a fiúk, hogy neked milyen lány tetsszen?
2013. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Bocsi! Már rám is rám ragad ez a stílus az ilyen kérdések után. Javítok.

Senki más nem tudhatja, hogy neked milyen az ízlésed.

Ezért bármi választ kapsz az nem érvényes rád.

2013. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én LÁNY vagyok!!!!!!!!
2013. jan. 16. 21:10
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A külső megfog,a belső megtart.Szerintem inkább legyen természetes...Túl vékony ne legyen mert az már undorító.Kell azért hogy legyen rajta "kapaszkodó korlát".Inkább az alacsonyabbra szavaznék.Ápolt=Rendesen tisztálkodik,rendben tartja magát stb...Hmmm belsőre?szerintem legyen megértő,kedves,vigasztaljon meg ha szomorú vagyok de azért ne legyen ilyen kis ribanc lelkű...Annyira ne legyen nyitott.kicsit csendesebb de ha választanom kellene nyitott lenne.Egyértelműen mosolygós.Remélem segíthettem :)
2013. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél! A 150 centihez kevés a 43 kg?
2013. jan. 16. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!