Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, komolyan ez kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, komolyan ez kell nektek, hova süllyedtek még?

Figyelt kérdés
Tegnap, a munkám révén, egy börtön előtt mentem el, és legnagyobb megdöbbenésemre teljesen jól szituált lányok a börtön előtt kiabáltak fel, hogy üdvözöljék a "hűvösön nyaraló" pasijukat! Teljesen lehidaltam, börtöntöltelékekre buktok lányok, a normális életű pasik meg nem kellenek nektek? Azzal eddig is tisztában voltam, hogy a rossz fiúk jönnek be nektek, de nem túlzás már egy kicsit ez?!

2013. aug. 9. 13:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért minket kérdezel? Miért nem azokat a lányokat, akit láttál, hogy ilyen csinálnak?
2013. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ebben mi a gond? Ezeket szeretik és kész... nem tudom ezen mit kell fennakadni...

Én is szoktam látni a börtön előtt lányokat...csak azok cigányok, mily meglepő.

19/L

2013. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
megint egy iq bajnok aki nem tud nőt szerezni és ezért a nőket szidja... inkább az túlzás, hogy ez alapján ítéled meg az összes jól szituált nőt, nem?!
2013. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!