Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor van egy rendes, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van egy rendes, kedves férfi azt a nők nem tudják értékelni, aztán meg évek múlva bánkódnak, hogy miért is szalasztották el, mert milyen jól bánt velük?

Figyelt kérdés
Jó lenne ,ha tudnám szeretni azt a valakit aki emberszámba vesz és nem tipor mint az előző ,de nem megy képtelen vagyok , kedvelem ,de nem szeretem szerelemmel és valami,valaki másra vágyom . Aztán meg arra gondolok hogy de fogom én azt még bánni ,hogy nem akartam vele lenni .

2013. aug. 9. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Évek múlva se bánkódnak.
2013. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem bánkodnak mert nekik az ilyen pasi unalmas... és tény hogy a legtöbbi ilyen pasi az a tipikus chipset rágcsálú unalmas papucs... Ha csaj lennék én is inkább valami pörgösebb pasit választanék mert rohadtul idegesítene ha lenne egy ilyen nyálgép mellettem.
2013. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát hallottam már párszor mikor arról beszélnek egyes nők,hogy akkor az a valaki nem kellett és milyen butaság volt elutasítani .


Nem is tudom ,az soha nem is derül ki milyen is lett volna az a kapcsolat ami soha nem jött létre . És csak feltételezni tudja valaki ,hogy jól ment volna .


Az is hátrány talán ,ha valakinek nincs elég tapasztalata . Valahogy úgy érzem nem tudok lehorgonyozni , vagy ez csak azért van mert nem vagyok szerelmes . Arra is gondolok ,hogy megvan nekem a kép ,hogy mire is vágyom ,de lehet soha nem lesz olyan valakim és ellököm azt aki meg eltűr és elvisel pedik tudok ám nagyon undok lenni ,nem is tudom miért . Hülye vagyok ,de nagyon .

2013. aug. 9. 14:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát valami arany közép út a jó , mert ne legyen nyámnyila de sok férfi nem tudja akarja kifejezni a törődést , a szetetetet és csak úgy megölelni , csókolózni anélkül ,hogy az előjáték lenne a szexhez . Szóval csak úgy gyengédségből érintkezni .
2013. aug. 9. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem egyszer volt ilyen és aztán én meg is kerestem őt és összejöttünk. 2 évig bírtam vele aztán rájöttem hogy nekem nagyon nem való az ilyen típus, ezért többször tuti hogy nem fogok bánkódni ha kihagyok egy ilyet.
2013. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még ha meg is bánják, akkor is mindig újra és újra beleesnek ugyanabba a hibába.
2013. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hm , hát nem tudom , igazából úgy érzem nem helyes nem értékelni egy ilyen személyt ,de mitől is függ a boldogság nem tudom egészen biztosan nagyon sok dolog közrejátszik abban ,hogy milyen is egy kapcsolat . Gondolom az a lényeg ,hogy egyszerűen úgy érezze az ember hogy jó a másikkal lenni , időt tölteni vele , beszélgetni , szeretkezni és csak úgy ellenni . Na most csak annyi a feladat ,hogy ilyet kell találni . :P
2013. aug. 9. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!