Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa történet. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa történet. (? )

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik és hisz a természet feletti dolgokban. Jó nem tagadom néha én is de nem olyan szinten. Az egyik legjobb barátnőm bejelölte fb-n és mondta, hogy beszélgetni fog vele a szellemekről. Oké azt tudni kell, hogy barátnőm irigykedik mert én is bejövök a fiúnak és azt mondta ő is ilyen srácot szeretne. Szóval elkezdett vele beszélgetni a barátnőm és írta, hogy szerinte neki olyan dolgokat mondott el amit nekem nem és mondta, hogy valami lélek társról beszélt és meg azt írtam vissza barátnőmnek hirtelen semmi gondolkodás nélkül, hogy:

- Az mi valami képzeletbeli barát? xd vagy miről van szó?

Ő erre:

- Jól van inkább maradjál....


Normális, hogy besértődött ezen? A fiú nekem tényleg elmondott mindent amit erről gondol kérdeztem is tőle, hogy van lelki társad vagy vmi ilyesmi és azt mondta, hogy dehogy. Most ezen miért sértődött meg.



2013. aug. 9. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ovi level 99 in summer :$
2013. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet se félj, három hét múlva kezdődik a suli, nem lesz időtök ilyen óvodás hülyeségekre.
2013. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a ....?

óvoda szint level 10000

2013. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A srácot kezeltetni kéne, de komolyan..:D
2013. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!