Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak az alsőbbrendűek vagy a nők? Én férfi vagyok, de szerintem a férfiak az alsóbbrendűek.

Figyelt kérdés

És itt egy példa a férfiak alsóbbremdűségére:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__46..


2013. aug. 9. 14:59
1 2 3
 11/26 ASOT ***** válasza:
De igen az egy igazi professzor volt. :)
2013. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#8

A gyakorlatban a férfiak az urak?

Melyik Magyarországon élsz te?

Mert amelyikben én ott a férfi egy fülét farkét behúzó kiskutya,aki mindig hajbokól és bocsánatért esedezik.

2013. aug. 9. 15:07
 13/26 anonim ***** válasza:
Látom a 11es kapcsolat :) Ő tudja, hogy ki az a Borat :)
2013. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
*kapcsolt
2013. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

maximum te vagy az alsóbbrendű, de hogy én nem az biztos! a nő a szükséges rossz. szükséges, mert nélkülük mit sem ér az élet, rossz mert ritka egy megbízhatatlan és logikátlan egy népség... vannak női és férfi szerepek, de nincs alá és fölé rendeltség bár tény, hogy a férfi a teremtés koronája!

az viszont biztos, hogy a jelenlegi a jelenlegi mocskos nyugati társadalmi normák és a tendencia a nőknek kedvez. ők sok esetben kettős mércével mérettetnek, mert elvárják, hogy egyenlőek legyenek, ugyanakkor ahol tudnak kihasználják, hogy nők és, hogy tudnak hatni a férfiakra. viszont a legfelsőbb szintű szabályokat a férfiak hozzák, persze nem olyanok mint te.

2013. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

A férfiak és a nők, egyenrangúak; csupán más a szerepük az életben. Az egyik vadászik, gyűjtöget, megteremti a nyugodt élethez a lehetőséget, védelmet ad; míg a másik gyermeket hoz a világra, összetartja a családot, lelki támogatást nyújt stb.


Nem tudom, hogy mi a jó abban, ha te kérdező a saját nemedet gyűlölöd.

2013. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 ASOT ***** válasza:

Jaja :)

Egyenjogúság hahaha :)

Az Usankában sok nők játszanak feminista csoportokban...

2013. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

# 17:

Pont a feministák a legostobább faj ezen a világon. Ők azok, akiknek nem fér bele a diónyi agyukba, hogy attól mert egyenjogúak, még nem tudják maradéktalanul azokat a szerepköröket ellátni, amit a férfiak minden további nélkül.


Folyamatosan erőlködnek és olyan elérhetetlen dolgokért küzdenek, ami soha nem valósulhat meg. Nyomukban pedig szétbszott párkapcsolatok, családok, elrontott gyereknevelés van.


Még mindig fenntartom a véleményemet, amit #16-ban írtam.

2013. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szerepkülönbségek vannak, jogi különbségek vannak, de a természet úgy alkotott meg minket, hogy mindkét nem egyformán értékes legyen.

Gondolom, ha egy nő megveri a férjét, jogilag nem olyan súlyos, mintha egy férfi megveri az asszonyát. Egy nőnek viszont sokkal kisebbek az esélyei pl. politikai téren mint egy férfinek.

Mások a szerepkörök, de attól még egyformán értékesek vagyunk :).

2013. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 ASOT ***** válasza:
Igen a 16 kommentedben jól írtad. Más a szerep...mindig lesz ami férfiaknak való illetve ami nőknek.
2013. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!