Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezek a jelek/fájások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezek a jelek/fájások mikre utalhatnak?

Figyelt kérdés
Múlthéten vesztettem el a szüzességem a párommal, és mai napig alhasi, tompa fájdalmaim vannak. 1-2 napja a derekam is fáj, de nem úgy mint mikor megakarna jönni! Semmi egyéb tüneteket nem észleltem, esetleg annyit, hogy egy pár napig sok volt a fehér folyásom de ez a peteérés miatt is lehetett, ugyan is az utolsó menstruációs ciklusom után 1 nappal szeretkeztünk. Ja és a legfontosabb, hogy védekeztünk, nem volt gumiszakadás és nem is csúszott le az óvszer, ráadásul nem is bennem élvezett el! Szerintetek miért van ez? Szerintem a terhesség az kizárt lenne, vagy nem ?!
2013. aug. 9. 19:22
 1/2 kiss annamari007 válasza:
szia szerintem 1 hetes terhességet kimutat a teszt vegyél nyugodj meg de ha nem terhesség akkor egy fertőzés esetleg vagy felfázás is okozhatja a menzes késését ne féj nem egyböl a terhesség az utolso dolog rem segítettem:)
2013. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia, köszönöm a választ, én úgy tudtam, hogy 2 hét elmúlásával mutatja ki a teszt! De majd jövő héten tesztelek, ha addigra sem múlik el!:) remélem nem vagyok terhes!:/
2013. aug. 9. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!