Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legrosszabb erzes?

Figyelt kérdés
Mai napon.vegkepp osszetortem.1Hete megismertem egy lanyt elobe es nagyon beleszerettem.Utanna facebookontartottuk a kapcsolatot.De ma megint talalkoztunk elobe.Jol elvoltunk hagyta hogy olelgessem,megpusziljam.De a vege fele meg akartam fogni a kezet,de elrantotta es elsetalt.A baratnoje atolelt es elmonta hogy mar nagyon regota mast szeret ez a lany ,de a fiu csak hulyiti.Ha a baratnoje nem olelt volna at tuti sirva estem volna ossze... :'( most mit tegyek? minden remenyem ossszetort...

#lany.szerelem.szeretet.baratno.osszetort
2013. aug. 9. 23:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
1 hete ismered és beleszerettél? wtf? meg a kezét akarod fogni? meg puszi? egy hét után?
2013. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Túléled.
2013. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom:((

Hidd el te jobbat érdemelsz nála..

Most még nehéz de később jobb lesz,csak fel a fejjel:)

2013. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1valaszolo jo kocsog vagy.most ezt kivanom eld at te is ezt aztan oltogass.nem eleg szar igy is a kedvem
2013. aug. 9. 23:59
 5/18 anonim ***** válasza:

a mai csajok többsége ilyen. én is ezt tapasztalom, kinézetre jönnek, aztán kiderül h nincs bmw a garázsban, merhogy garázs sincs és mennek tovább. evvan

szokd meg

2013. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

hajts rá a barátnőjére :D


amúgy nem ez a legrosszabb érzés, pl az aranyér biztos rosszabb :D

2013. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
7000ft ot ra koltottem osszesen
2013. aug. 10. 00:00
 8/18 anonim ***** válasza:
#5...A legtöbb csaj ennyire nem szemét...A magamutogató csajszik nézik a tárcád, de ha már ők kellenek nektek, akkor nem lepődjetek annyira meg ezen...
2013. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én már bsztam el ennél többet is az életben szóval ne sajnálj semmit, ne rágódj a múlton, nem érdemes.. hallgass sok zenét, sportolj, bulizz és hamar túl leszel rajta.. esetleg próbálkozz más lányokkal is
2013. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés! Ha bár én lány vagyok de tudom milyen szar. Én 2,5 évig szerettem de amilyen volt. Most már utálatot érzek iránta.
2013. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!