Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes igy? Ha terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes igy? Ha terhes vagyok megtartsam?

Figyelt kérdés

1 honapja vagyunk egyutt a baratommal.Egyutt voltunk mar parszor es mindig gumi nelkul megszakitassal "vedekeztunk" mert azt mondta 7 eve igy szexel es tenyleg...

Ma kene megjonnie...de nem erzem ugy magam mint akinek meg fog jonni...

Elotte mindig ereztem ha megjon...de most nem

Kb 10szer voltunk egyutt, es mind a 10szer igy vedejeztunk..ha terhes vagyok megtarthatom?

Vagy ti mit csinalnatok? Kb mennyi az eselye a terhessegnek?

10 honap mulva leszek 18.


2013. aug. 10. 11:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Hm?!
2013. aug. 10. 11:18
 2/4 anonim ***** válasza:

minek akarod megtartani? állásod van? ha nincs, akkor nmem kérdés, el kell vetetned.


amúgy én 2,5éve igy védekezek, sose lettem terhes.

2013. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézz utána a megszakításos szex pearl indexének!


Nézd meg a tinimamik sorozatot az emtívín!

Egy gyerek elveszi az idődet. Anyai örömöket ad de éveken keresztül nem lesz szabadidőd. Nem biztos hogy készen állsz erre. Ezért szokták a gyerekvállalást stabil kapcsolatban engedni csak.

A gyereknek is jobb ha apa mellett nő fel nem pedig szétválva. Ennyi idő után nem bízhatsz meg ennyire a srácban főleg 18 éves emberismerettel!

30F

2013. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elôbb nézd meg a néma sikoly c. filmet, hogy mi is az az abortusz!
2013. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!