Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sűrgős válaszokat kérek!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sűrgős válaszokat kérek!?

Figyelt kérdés
decemberben életem egyik legnagyobb csalódása történ velem,de megismertem egy srácot akivel többször is találkoztam. Januárban összejöttem vele 5 napig jártam vele és én szakítottam amit már megbántam. Ő küzdött értem próbált elfelejteni (még fbről is törölt csak ezért de nem ment neki). Májusban elmondtam neki, hogy beleszerettem de ő akkor éppen járt egy csajjal, de elhagyta és összejött velem. Elkezdtünk járni minden jó volt, de voltak viták a végén. Nagyon sok mindenen keresztül mentünk együtt és ez csak erősítette a kapcsolatunkat. 1 hete megsértődött vmire és mondta hogy szünetet kér. Nagynehezen belementem. Hétfőn szakított velem, nekem azt mondta, hogy azért mert már nem érzi azt amit az elején. Másnak azt mondta, hogy azért mert szinte minden nap eljött hozzánk, de én megmondtam neki h nem muszáj minden nap jönnie csak akkor ha akar. Szóval ezt most nem értem. Barátságot megbeszéltük de tegnap volt egy vitánk, mert tegnap beszólt hogy ugy látszik nélküle nehezen vagyok meg. Én még ugyanazt érzem iránta és nagyon hiányzik. Többen azt mondják hogy felejtsem el, de a szívem visszaakarja kapni. Szerintetek küzdjek érte?
2013. aug. 10. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
mi van?
2013. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz?
2013. aug. 10. 11:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne, ne küzdj, mert ez veszett fejsze nyele..
2013. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor felejtsem el?
2013. aug. 10. 11:14
 5/10 anonim ***** válasza:
3as vok. Igen, ez a legjobb amit tehetsz. A szerelemnek ez a része egyáltalán nem bonyolult.
2013. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan bonyolult, hogy inkább nem is avatkozok bele, mert nem is értem.
2013. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba és másnak azért mond másat hogy te kerülj ki rossznak nem pedig ő. A szerelem meg idővel elmúlik úgyis.
2013. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minek mennél vissza hozzá amikor folyton veszekedtek? Semmi értelme:D Keress másik fiút.
2013. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen érthető volt a leírás, csak bonyolult kissé a történet. Szerintem is próbáld meg elfelejteni. :( Tudom, hogy nehéz. Majd az idő segít.
2013. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D
2013. okt. 6. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!